Sölden

Sölden leží v nadmořské výšce 1.377 metrů a nachází se v horní části Tyrolského údolí Ötztal.

Sölden v létě

  • Pěší turistické trasy v délce 300 km Vás vynesou z nadmořské výšky 1.377 m až nad hranici 3.000 m nad mořem, 99 salaší a horských chat zvou k odpočinku.
  • Sölden je opravdový cyklistický ráj. Od singletraily přes trasy pro horská kola až po závodní cyklostezky a rodinné vyjížďky, to vše zde najdete. Horská lanovka transportuje cyklisty zdarma, takže na přání zůstanete ušetřeni namáhavého výjezdu. Současně s Ötztalsým cyklomaratonem se koná v srpnu jeden z nejúžasnějších cyklistických závodů - Welt in Sölden.
  • Aréna volného času disponuje pod jednou střechou krytým bazénem, tenisovými kurty a fitness centrem.
  • Tak jak je rozmanitá nabídka aktivit pro volný čas, tak je rozmanitá nabídka ubytování, v Söldenu najdete asi 920 možností ubytování od ubytování v soukromí, až po luxusní hotely.

Sölden v zimě

  • V ledovcovém areálu Sölden na vás čeká 150 km perfektně připravených sjezdovek a 33 vleků v špičkové moderní kvalitě. Jako jediný skiareál Rakouska má Sölden tři třítisícové vrcholy tzv.  BIG3s úžasnými vyhlídkovými plošinami.
  • V Söldenu se každoročně konají velkolepé akce - Weltcup Opening k zahájení sezóny s činohrou Hannibal a festival Electronic Mountain Festival k ukončení sezóny.
  • Také výběr lokálů a nabídka Après-Ski barů jsou v Sölden velmi rozmanité: od stanových barů přes útulné kavárničky, původní pivnice až po diskotéky a coctailbary - v nabídce je vše a zábava je zaručena do brzkých ranních hodin.
  • V Söldenu najdete asi 920 ubytovacích zařízení různých kategorií.

 

Aktivity v Sölden


Všechny aktivity+
© Ötztal Tourismus/Markus Geisler
© Ötztal Tourismus/Markus Bstieler
© Ötztal Tourismus/Rudi Wyhlidal
© Ötztal Tourismus/Ernst Lorenzi
© Ötztal Tourismus/Bernd Ritschel

oblíbené ubytování v Sölden


Hledat ubytování
Počet cestujících

Akce v Sölden

služby

Příjezd Sölden
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Gemeindestraße 4, Sölden

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!