Achenkirch

Na severním břehu jezera Achensee, mezi pohořími Karwendel a Rofangebirge, leží Achenkirch.

Vesnička Achenkirch leží u největšího jezera Tyrolska - Achensee, zvaného také „Tyrolský fjord“.

Již mnoho let je jezero Achensee známé jako perfektní revír v srdci Alp pro vodní sporty a nabízí na délce 9 km plachtění, surfování a kiteboarding a pro trendový sport paddleboarding (SUP) fantastické vodní podmínky a ideální větrné podmínky. Vedle lodí vodní dopravy Achensee, šlapadel, veslic, potápěčů a rybářů nabízí největší tyrolské jezero také prostor pro mnoho koupajících se hostů, kteří si zde neomezeně přijdou na své. Horské jezero se vyznačuje kvalitou pitné vody.

A protože se obyvatelé Tyrolska rodí takříkajíc skoro s lyžemi na nohou, ale milují také vodu a jako všichni lidé mají v sobě touhu po létání, etabloval se v Achenkirchu, jako v jednom ze tří míst v Tyrolsku, nový moderní sport: snowkiten. Snowkiten patří mezi moderní zimní sporty. Čistý adrenalin. Vše, co potřebujete, je dostatečný vítr, kite a spoustu sněhu. Žádnou vzácností nejsou rychlosti až 70 kilometrů za hodinu. U tohoto dechberoucího trendy sportu stojíte na lyžích nebo na snowboardu, držíte kite a letíte rychlostí větru. Snowkiten je pro středně zdatné sportovce a dá se naučit během pár hodin. Kdo touží po změně, Snowkiten přinese to pravé dobrodružství.

 

Aktivity v Achenkirch


Všechny aktivity+
Achenkirch
Achenkirch
© Achensee Tourismus
© Achensee Tourismus
© Achensee Tourismus
© Abenteuerpark Achensee

služby

Příjezd Achenkirch
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Im Rathaus 387, Achenkirch

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!