Túra
Angerer Alm

Pokud věříte tomu, že si na skvělém jídle nelze pochutnat bez dobrého vína, měli byste si pomalu nasazovat trekové boty. Túra do Angerer Alm je středně obtížná a vede z obce St. Johann. Majitelka a zároveň prezidentka rakouské asociace someliérů, Annemarie Foidl, zde vytvořila sbírku čítající přes 6.000 lahví včetně některých opravdu výjimečných kousků. „Její vinný sklípek je opravdu jedinečný,“ říká Alexander Frankhauser, „Annemarie umí nejlépe poradit, které víno se hodí k Vámi zvolenému jídlu.“ S kvalitou vín ve vinném sklípku jde ruku v ruce i kvalita jídel, která pro Vás v kuchyni připravuje Annemariina dcera, Katharina, a manžel Gerald Weiss. Tradiční jídla servírovaná v příjemném prostředí chaty jsou připravována z regionálních surovin.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod  

Talstation Bergbahn Harschbichl

Cíl výletu

Angerer Alm

Cílový bod

Talstation Bergbahn Harschbichl

Pohoří

Délka

9,4 km

Doba chůze

4 h 30 min

Charakteristika

  • Bezbariérové pěší túry
  • Okružní trasa

Obtížnost

středně těžké (červené stezky)

nadmořská výška

1 294 m 683 m

Stoupání (vertikální metry): 655 m
Klesání (vertikální metry): 655 m

Kondice*

Technika*

Nejlepší roční období

LED
ÚNO
BŘE
DUB
KVĚ
ČRV

ČRN
SRP
ZÁŘ
ŘÍJ
LIS
PRO

* Jedná se orientační údaje a doporučení. Prosím vezměte v úvahu vaše osobní schopnosti a aktuální počasí. Neručíme za správnost uvedených informací.

Hromadná doprava

  • Dostupné hromadnou dopravou

Parkování

Talstation Bergbahn Harschbichl

Popis trasy

Gastronomická túra do chaty Angerer Alm začíná u spodní stanice lanovky Harschbichlbahn v obci St. Johann a vede přes několik dobře značených tras, které se klikatí podél lanovky. Cestou projdete kolem chaty Hochfeldalm, následně kolem lanového centra Kletterwald Hornpark, odkud je to už jen pár metrů k Angerer Alm.

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: St. Johann in Tirol

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících

Turistika v regionu

Ukázat více +
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!