© Ortsmarketing St. Johann
© Ortsmarketing St. Johann

Zrušeno

St. Johann zve na vánoční trh

St. Johann in Tirol, -

Pečení cukroví, loutkové divadlo nebo posezení u otevřených ohňů – v obci St. Johann in Tirol během adventu zavládne kouzelná předvánoční atmosféra.

Advent se dá prožít také klidně – alespoň v malých obcích jako je St. Johann in Tirol. Vzduchem se line vůně pečených jablek, svařeného vína a perníku, místní sbory zpívají koledy a ohniště rozehřívají těla i srdce všech, kdo zavítají na zdejší vánoční trh. Malý trh s nádherným tematickým osvětlením a rozmanitou nabídkou výrobků místních umělců a řemeslníků i dalšího zboží přitahuje návštěvníky všech věkových kategorií. Ochutnáte zde vynikající svařené víno, perník a další speciality a společně se sborem si zazpíváte koledy. Nezáleží na tom, jestli sháníte vánoční dárky, kulinářské suvenýry, nebo chcete jen nasát atmosféru – na trhu v St. Johann zaručeně prožijete kouzelné chvíle. 

Tipy pro rodiny

Na děti čeká pestrý program. Ve výtvarné dílně Michi’s Eck’n se naučí vyrábět ozdoby a řetězy na vánoční stromek. Vždy v pátek mohou poslouchat vyprávění o vánočních tradicích a každé nedělní odpoledne přijíždí dětská pekárna. Hlavní akcí pro děti je průvod sv. Mikuláše, který tradičně prochází městem 5. prosince.

© Advent in Tirol
otevřít interaktivní mapku

Termíny

4. 12. 2020 - 24. 12. 2020

Informace o cenách

zdarma

místo akce

St. Johann in Tirol
6380 St. Johann in Tirol

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6380 St. Johann in Tirol

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících

další akce v oblasti

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!