© Hannes Hofinger
© Hannes Hofinger

Vánoční trhy v St. Johann

St. Johann in Tirol, 29.11.2019 - 24.12.2019

Oslavte advent daleko od předvánočního stresu. V St. Johann tradičně přibližují vánoční zvyky 2 noční strážci. Děti ocení dětskou pekárnu, rodiče zase útulnou atmosféru posezení u otevřených ohňů.

Advent může být i klidný - přinejmenším v malých místech jako St. Johann in Tirol. Do nosů se line vůně pečených jablek, svařeného vína a perníku, místní sbory zpívají koledy a ohniště rozehřívají těla i srdce všech návštěvníků vánočních trhů. Můžete se naučit tradiční řemesla jako pletení adventních věnců nebo výrobu plstěných bačkor. A kdo hledá dárky, může si vybrat u místních umělců a řemeslníků.

A na děti čeká také pestrý program. U ohně se dozví o vánočních tradicích od nočních strážkyň Jeanette a Sonji a ve výtvarné dílně u Michi mohou vyrobit řetěz na vánoční stromek. Každé nedělní odpoledne přijíždí dětská pekárna. A hlavní akcí pro děti je průvod Sv. Mikuláše, který tradičně prochází městem 5. prosince v 18.30 (v tento den je vánoční trh uzavřen).

© Advent in Tirol
otevřít interaktivní mapku

Termíny

29.11.2019 - 24.12.2019

 Fr/Sa 12 bis 20 Uhr, So 12 bis 18 Uhr, 24.12. von 10 bis 15 Uhr.

informace pro tisk

zdarma

místo akce

St. Johann in Tirol
6380 St. Johann in Tirol

Informace k místu

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6380 St. Johann in Tirol

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Anzahl Reisende

další akce v oblasti

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat