© Naturparkregion Reutte/ Rolf Marke
© Naturparkregion Reutte/ Rolf Marke

Zimní atrakce

Sjezdové lyžování, běžkování, sáňkování a zimní procházky jsou skvělé, ale na dovolené by se mělo vyzkoušet také něco úplně nového. Připravili jsme přehled nejzajímavějších alternativních zimních aktivit v Tyrolsku, od bobové dráhy přes aquaparky až po exkurzi na mléčnou farmu.

Pokud se vydáte do sítě podzemních šachet a tunelů, které tvoří bývalý důl na stříbro ve Schwazu, vstoupíte do tajemného světa bez ročních období. Hluboko pod povrchem se teplota drží na konstantních 12 °C po celý rok, dokonce i za nejchladnějších zimních dnů. Důl ve Schwazu a podobné atrakce jsou skvělou alternativou k lyžování a snowboardingu, po kterých se někdy můžete cítit unavení a potřebujete si odpočinout. Většina nejpopulárnějších atrakcí v Tyrolsku zůstává otevřena i v průběhu lyžařské sezony. Během zimních měsíců si tak můžete užívat nejen termální lázně, akvaparky a sauny, ale také navštívit mnohá muzea, Přírodní ledový palác na ledovci Hintertux, Alpskou zoo v Innsbrucku, Swarovski Crystal Worlds ve Wattens nebo celou řadu nádherných tyrolských poutních kostelů.

Pokud se vydáte do sítě podzemních šachet a tunelů, které tvoří bývalý důl na stříbro ve Schwazu, vstoupíte do tajemného světa bez ročních období…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Nejlepší atrakce v zimních měsících

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!