© Achensee Tourismus
© Achensee Tourismus

Lodí po Achensee

Pertisau

Největší tyrolské jezero Achensee je jako přírodní šperk vsazeno mezi pohořími Karwendel a Rofan. Nejlépe si ho užijete a prohlédnete přímo ze smaragdové hladiny při okružní plavbě lodí.

Při návštěvě oblasti u jezera Achensee se můžete těšit na pestrý a aktivní program. Od pěší turistiky přes plavání, nordic walking, horskou cyklistiku a další sporty (včetně mnoha vodních) až po paragliding. Řada z těchto sportovních aktivit se dá zkombinovat s plavbou na lodi, která vás pohodlně, třeba i s kolem, dopraví do výchozího bodu a zpět se vrátíte po souši. Anebo obráceně.

Společnost Achenseeschifffahrt provozuje flotilu pěti lodí s různou kapacitou. Idylku na palubě tak můžete prožít na jedné z nich při plavbě se zastávkami v půltuctu přístavišť: Pertisau, Seespitz, Buchau, Achenseehof, Scholastika a Gaisalm. Poslední jmenované je situováno na západním břehu jezera a dá se k němu dostat pouze pěšky nebo na lodi. Kromě běžného plavebního řádu jsou na programu také speciální večerní projížďky a mimořádné akce s hudbou, tancem a vynikajícím jídlem.

© Achensee Tourismus
otevřít interaktivní mapku
Otvírací doba
LED
ÚNO
BŘE
DUB
KVĚ
ČRV

ČRN
SRP
ZÁŘ
ŘÍJ
LIS
PRO
Charakteristika
  • Vhodné pro rodiny
  • Bezbariérový
  • Vhodné i pro deštivé počasí

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: Pertisau 62, Pertisau, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

další výletní cíle v regionu

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!