© Serfaus-Fiss-Ladis
© Serfaus-Fiss-Ladis

Bikeparky v Tyrolsku


Nadšenci na horských kolech často hledají dobrodružství a technické výzvy. Přesně pro tyto bikery jsou v Tyrolsku vybudovány parádní bikeparky a downhill traily. Dva bikeparky v údolí Wipptal a ve tředisku Serfaus-Fiss- Ladis nabízejí adrenalinové terény pro freeridery a downhill bikery všech úrovní.

Preferujete méně šlapání, ale více zábavy? Pak navštivte bikeparky s lanovkou. Zkušení bikeři nejspíše ví, jak ukočírovat kolo v náročném terénu. Pokud ale navštívíte bikepark poprvé, zřejmě vás překvapí různé překážky, které na běžných cyklotrasách normálně nenajdete. Bikepark je vybaven uměle vytvořenými prvky včetně skoků, schodů, dropů nebo stěn. Všechny stezky v cyklistickém parku jsou také vyznačeny barevnými značkami. Vybrat si můžete z modrých (začátečnických), červených (pokročilých) a černých (profesionálních) tras. Na začátku si můžete tyto trasy projít, abyste si pak podle vašich zkušeností, dovedností a komfortu vybrali ty nejlepší pro vás.

Nevíte jakým bikeparkem začít?

Tyrolsko se může pochlubit dvěma špičkovými bikeparky, které vám pomohou uspokojit vaše cyklistické dobrodružství. Tyrolský bikepark v údolí Wipptal je ideálním místem pro freeridery a downhill jezdce, kteří hledají adrenalin.

Plánujete přijet s rodinou? Pak je pro vás ideální bikepark Serfaus-Fiss- Ladis na západě Tyrolska s rodinnými trasami, které jsou navrženy pro všechny věkové skupiny a úrovně.

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!