Funpark Ischgl, © Paznaun-Ischgl
Funpark Ischgl, © Paznaun-Ischgl

Funpark Ischgl

Objevovat Tyrolsko na freestylových lyžích nebo na snowboardu, vyzkoušet skoky a zároveň zažít rozmanité umění. To vše vám umožní Silvretta Show Snow Park.

Funpark Ischgl

Objevovat Tyrolsko na freestylových lyžích nebo na snowboardu, vyzkoušet skoky a zároveň zažít rozmanité umění. To vše vám umožní Ischgl Snowpark powered by JEEP.

Hračky jsou na hraní! To zde platí samozřejmě také pro všechna zařízení jako jsou rails (zábradlí), halfpipes (koryto ve tvaru písmene U) či kicker (skok) v zábavném parku Silvretta Show Snow Park. Ale místní překážky ve funparku Ischgl mimo to vypadají také velmi hezky. Je to tím, že tento zábavný sněžný park je malou revolucí. Překážky jsou zároveň uměleckými díly. A proto se tento zábavný park ve městě Ischgl jmenuje SnowARTpark.

Největší spojený zábavní park Alp najdete v oblasti Ischgl

Vynikající sněhové podmínky největšího spojeného zábavního areálu Alp v Ischgl lákají od prosince do dubna na prkna. Tři sedačky vyvezou freeridery a snowboardisty nahoru do funparku. A také co se týče lines zde vyhrává číslo tři: profi, pokročilí a začátečníci cvičí svoje skoky, triky a slidy ve třech různých terénech. A ještě jednou číslo tři: ve funparku v Ischgl se starají tři shapeři o snowpark a ručí za kvalitu a bezpečnost překážek.

Oslavte svoje výkony

Nedaleko funparku najdete dvě restaurace se slunečnou terasou. Tady můžete pozorovat ostatní freestylery na sjezdovce a při tom natankovat sílu pro své další skoky.

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!