Freeride


Pokud si chcete zajezdit na lyžích či na snowboardu v zajímavém prostředí mimo sjezdovky, užít si prašanu a to téměř bez lidí, zkuste freeride.

Freeride

Potřebné znalosti pro náročnou techniku si můžete osvojit v kurzu.

Freeride platí jako nejhezčí zimní zábava. Při surfování hlubokým prašanem mimo sjezdovky zažijete tu pravou tyrolskou přírodu s její původní krásou.

Stát se freeriderem je snem mnoha ctižádostivých lyžařů. Ale tato náročná varianta lyžování vyžaduje znalosti alpinistických zákonů, výbornou techniku jízdy a především schopnost umět správně odhadnout svoje schopnosti. Protože při jízdě freeride mimo oficiální sjezdovky se podmínky mění velmi rychle. Z jednoduchých sjezdů se stávají náročné trasy, které vyžadují všechny vaše dovednosti.

Naučte se freeride ve speciálním kurzu

Freeride na lyžích či na snowboardu je dovednost, kterou se nenaučíte ze dne na den. Před vaší první jízdou nedotčeným terénem rozhodně navštivte jedno z mnoha tréninkových středisek pro freeride v Tyrolsku a zdokonalte si svoje lyžařské schopnosti.

Ve freeride centrech např. ve Freeride Camp Arlberg, v Pillerseetal, ve Freeride Center v Sölden nebo v Rocknsnow Alpine Guiding v Tux se ve speciálních kurzech naučíte, jak se správně chovat při sjezdech hlubokým sněhem. Učíte se od pravých expertů a a svoje znalosti si hned vyzkoušíte na vedené túře pod dohledem. Potom nebude nic stát v cestě dobrodružné nezapomenutelné freeridové vyjížďce nedotčeným bílým prašanem.


nahoru
Live Chat
Live Chat