, © TVB Paznaun-Ischgl
, © TVB Paznaun-Ischgl

Běžkařské tratě ve vyšší nadmořské poloze


Tyrolské běžkařské tratě ve vyšší nadmořské poloze a v blízkosti ledovců nabízejí fanouškům běžeckého lyžování skvělé terény na brzkém začátku i na pozdním konci zimní sezony a setrvale vynikající sněhové podmínky.

Některé běžkařské tratě v Tyrolsku jsou situovány v nadmořské výšce až 2500 metrů. Výhodou těchto vysokohorských lokalit je zaručený dostatek přírodního sněhu, který napadá každou sezónu a také benefity, jež přináší trénink ve vysokých nadmořských polohách.

Dobře vyznačené a vždy skvěle upravené trasy se vinou přes louky, alpské pastviny, zamrzlá jezera, potoky a prastaré lesy. V široké nabídce jsou tratě pro každou výkonnostní kategorii – od zkušených jezdců a profesionálů, přes „sváteční“ běžkaře, kteří vyrazí do stopy jen občas v neděli po obědě až po úplné začátečníky. Nezáleží na tom, do které kategorie patříte právě vy – ve vysokohorských běžkařských stopách v Tyrolsku se vaše technika zaručeně dostane na vyšší úroveň.  

Některé běžkařské tratě v Tyrolsku jsou situovány v nadmořské výšce až 2500 metrů. Výhodou těchto vysokohorských lokalit je zaručený dostatek přírodního sněhu, který napadá každou sezónu a také benefity, jež přináší trénink ve vysokých nadmořských polohách. Dobře vyznačené a vždy skvěle upravené trasy se vinou přes louky, alpské pastviny, zamrzlá jezera, potoky a prastaré lesy. V široké nabídce jsou tratě pro každou výkonnostní kategorii – od zkušených jezdců a profesionálů, přes…

Přečtěte si vícezobrazit méně

Vysokohorské běžkařské tratě

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!