Skiopening v Ischglu - koncert Top of the Mountain


Ischgl, 24.11.2018

Na legendární koncert Top of the Mountain v lyžařském středisku Ischgl přijede leto německá hvězda Andrea Berg. Zpěvačka otevře zimní sezónu 2017-2018 v Ischglu v tyrolském údolí Paznaun.

Ischgl se celosvětově proslavil díky pořádání velikých koncertů na začátku a konci lyžařské sezony. Na koncertech vystupují hudební hvězdy známé po celém světě. Letošní zahajovací koncert proběhne 25. listopadu 2017. Hlavní hvězdou bude německá zpěvačka Andrea Berg. Díky svému příjmení se dá říct, že v tyrolských horách bude vlastně jako doma. Návštěvníci se můžou těšit na klasické songy i písničky z nejnovějšího alba "Seelenleben". Koncert začne v 18:00 na parkovišti Ost v blízkosti spodní stanice lanovky Silvrettabahn.

Andrea Berg se zařadí po bok velikých hvězd, které už si v minulosti Ischgl podmanily. V loňském roce koncert Top of the Mountain zahajovala kapela PUR, jedna z nejúspěšnějších německých popových kapel posledních čtyř dekád. Dříve zde vystupovali i Elton John, Katy Perry, Rihanna, Pink nebo Robbie Williams.

 

© David Strbik
otevřít interaktivní mapku

Termíny

24.11.2018

informace pro tisk

65,-

místo akce

Ischgl
Dorfstraße 43
6561 Ischgl

Informace k místu


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Dorfstraße 43, 6561 Ischgl

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat