Stubai Tirol


V údolí Stubai v Tyrolsku určitě zažijete velmi rozmanitou dovolenou. Stubajský ledovec nabízí možnost lyžování až do června.

Stubai Tirol v létě

 • V oblasti Stubai v Tyrolsku čekají na Vaši návštěvu letoviska Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders a Schönberg.
 • Těšte se ve Stubaitalu na 850 kilometrů značených stezek nacházejících se mezi více než stovkou třítisícovek. Více než 120 kilometrů a 8000 výškových metrů na Vás čeká, rozhodnete-li se přejít celé údoli několika etapami výškovou trasou Stubaier Höhenweg. Různé tématické stezky jako např. Franz-Senn-Weg, Besinnungsweg nebo WildeWasserWeg Vám přiblíží údolí Stubaital a jeho zvláštnosti.
 • Během Vaší dovolené v Tyrolsku si rozhodně nenechte ujít návštěvu vyhlídkové plošiny Top of Tyrol na Stubajském ledovci ve výšce 3.210 m.
 • Také milovníci horských kol si přijdou v údolí Stubaital na své: čeká tu na Vás přes 720 kilometrů označených cyklostezek a více než 13.000 výškových metrů – ať jste záčatečník nebo profi.
 • Také pro děti je nabídka ve Stubaitalu pestrá: letní sáňkování, minigolf, park dravých ptáků v městě Telfes, venkovní hřiště WildeWasserSpielplatz – děti se zde rozhodně nenudí. Výborně se o Vás postarají v některém z mnoha speciálních ubytování pro rodiny.
 • Mnoho lezeckých cest a parků Vás zavede do okouzlujícího světa hor Stubajských Alp. V zábavním parku Hochseilgarten zažijete úžasnou kombinaci přírody a sportu.
 • Oblast Elfer je známá jako top oblast pro paragliding.
 • Tři venkovní bazény a jeden krytý bazén Vás osvěží během horkých dnů.

Stubai Tirol v zimě

 • Dohromady 4 lyžařská střediska se 150-ti kilometry sjezdovek se v oblasti Stubai v Tyrolsku postarají o lyžařské radovánky. Lyžařské areály Schlick2000 ve Fulpmesu, 11erLifte v městě Neustift, Serlesbahnen v Mieders a několik menších středisek nabízejí sjezdovky všech stupňů obtížnosti pro lyžaře či snowboardisty.
 • Dva nové snowparky Moreboards Stubai Zoo a Stubai Park Schlick2000 zaručí take snowboardistům a freeriderům sportovní výzvy.
 • Dětská zařízení BIG Family Ski-Camp, Ronny’s Kinderland a Alpin Kids se postarají o ty nejmensí návštěvníky Stubaitalu.
 • V celém údolí Stubaitalu najdete 60 kilometrů sáňkařských drah rozdělených na 12 tras všech stupňů obtížnosti. 4 osvětlené dráhy se postarají o skvělou zábavu na sněhu.
 • Ve Stubaitalu si příjdou na své i běžkaři díky rozsáhlé síti běžkařských tras – celkem 130 kilometrů. Na vysoko položené běžkařské trase na hoře Serles běžkujete v nadmořské výšce 1.600 až 1.800 metrů!
 • Najdete tu dohromady 12 míst, kde můžete lézt na ledu. Zmrzlý vodopád Grawa Wasserfall, nebo Pinnistalfall a také 20 metrů vysoká ledová věž na Stubaiském ledovci se postarají o pořádnou sportovní výzvu. Navíc zde najdete sportovní halu pro lezce s 30 různými lezeckými trasami stupňů obtížnosti IV až X.

© Stubaier Gletscher
© André Schönherr
© Tirol Werbung/Herbig Hans
© Stubaier Gletscher
© Christoph Ascher

obce v oblasti


oblíbené ubytování v Stubai Tirol


Všechny apartmány v Stubai Tirol Všechny hotely v Stubai Tirol
vhodné pro

rodiny
45% (162)

páry
39% (141)

Solo
16% (57)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání
otevřít interaktivní mapku
Příjezd

vaše cílová adresa: Dorf 3, Neustift im Stubaital

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Kontakt


Tourismusverband Stubai Tirol
Dorf 3
6167 Neustift im Stubaital
t   +43.50.1881-0
f   +43.50.1881-199
e   info@stubai.at
w   www.stubai.at

nahoru
Live Chat
Live Chat