Kaiserwinkl

Těšte se na sportovní aktivity na dovolené v Tyrolsku pro malé i velké v Kaiserwinkl: obce Kössen, Schwendt, Walchsee a Rettenschöss vás očekávají s mnohostrannou nabídkou pro volný čas.

Kaiserwinkl v létě

 • Prozkoumejte okolní horský svět v Kaiserwinkl při pěší turistice nebo při Nordic Walking na 200 km značených tras. Mnoho Horských chat a salaší zde zve k příjemnému odpočinku.
 • Nadšenci lezení najdou na lezecké aréně Kaiserwinkl hned vedle salaše Ottenalm in Walchsee svůj ráj: Tři zajištěné lezecké cesty různých obtížností nadchnou začátečníky i profíky. Zážitek pro celou rodinu čeká v lanovém centru Kössen: Dobře zajištěni se vznášejte až 100 metrů nad řekou.
 • Poznejte region také při cykloturistice nebo na horských kolech. Všechny trasy jsou značeny a díky různorodým výškovým profilům najdou pro sebe tu pravou  trasu jak pohodoví cyklisté, tak i ti sportovně založení.  
 • Nenáročně a mnohem příjemněji se dostanete do cíle pomocí jednoho z mnoha elektrokol jež jsou k dispozici v regionu.
 • Přátelé golfu si mohou vybrat ze tří golfových hřišť a to z jednoho 9-ti jamkového a ze dvou 18-ti jamkových. Dokonce je zde možné hrát  přeshraniční hru mezi Tyrolskem a Bavorskem.
 • Vyznavači paraglidingu a kluzáků najdou v tomto regionu, především v Kössen, perfektní termiku a vynikající startovní a přistávací podmínky.
 • V lesním aquaparku  v Kössenu nebo ve Walchsee v jednom z nejteplejších jezer ke koupání Tirolska s vodou teplou 24 stupňů je pro Vás a Vaše děti zaručen opravdový zážitek z koupání.

Kaiserwinkl v zimě

 • Těšte se na rozmanitou dovolenou v Kaiserwinklu. V obou skiregionech Bergbahnen Kössen a Liftanlagen Zahmer Kaiser najdou ambiciózní lyžaři i rodiny vynikající sjezdovky.
 • V Kaiserwinklu Vás očekává okolo 80-ti km upravených a značených zimních pěších turistických tras, vedoucích zdejší malebnou krajinou. Sáňkování, bruslení nebo túry na sněžnicích jsou jen několika z mnoha možných aktivit, které můžete provozovat mimo sjezdovky.
 • Perfektně připravené běžecké stopy na vás čekají v délce 244 km. Je jedno, zda jste začátečník nebo pokročilý a provozujete Skating nebo klasický styl, v Kaiserwinku najdete každopádně tu pravou trať pro Vás.
 • Mimořádným zážitkem je lednový vzduchoplavecký týden, při kterém denně vzlétne do vzduchu 50 balónů, které se vznášejí nad regionem a pokud se nahlásíte, můžete letět také.

 

Aktivity v Kaiserwinkl
Všechny aktivity+
© Tirol Werbung/Uhlig Bernd
© Tirol Werbung/Josef Mallaun
© Kaiserwinkl
© Kaiserwinkl
© Kaiserwinkl/Bernhard Bergmann

obce v oblasti

oblíbené ubytování v Kaiserwinkl


Hledat ubytování
Počet cestujících

služby

Příjezd Kaiserwinkl

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Postweg 6, Kössen

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!