St. Leonhard im Pitztal

St. Leonhard v údolí Pitztal – součást národního parku – se rozkládá se svými 1.500 obyvateli v nadmořské výšce od 1.180 do 1.740 metrů nad mořem. Milovníci přírody a sportovní nadšenci se zde cítí obzvláště dobře

St. Leonhard im Pitztal v létě

  • Při tůrách přes přírodní park Kaunertal se může stát, že narazíte ve volné přírodě na kamzíky.
  • Pomocí ledovcového expresu (Gletscher Express) se dostanete také v létě bez námahy do nejvýše položené kavárny v Rakousku, do „Café 3.440“, odkud si můžete užívat nezapomenutelný pohled na ledovcový svět Pitztalu.
  • Idylická vesnička St. Leonhard v Pitztalu vám nabízí velký počet ubytování, od příjemných penziónů až k luxusním hotelům. Pro každého je zde něco.

St. Leonhard im Pitztal v zimě

  • Pro nadšence lyžování leží Pitztalský ledovec s nejvyšší kavárnou Rakouska ve výšce 3.340 metrů nad mořem, jakož i lyžařská oblast Rifflsee, takříkajíc přímo přede dveřmi. Oba lyžařské regiony nabízejí 50 kilometrů sjezdovek a nejmodernější lanovky a vleky.
  • V proslulém baru Hexenkessel zakončíte během Après Ski báječný lyžařský den.
  • Také sáňkování, běh na lyžích, lezení na ledových stěnách nebo zimní turistika patří ke sportovní nabídce v St. Leonhardu v Pitztalu.
  • Pro hledání ideálního ubytování vám nabízí St. Leonhard im Pitztal prvotřídní výběr ze 135-ti možností každé kategorie – od příjemného penzionu až k luxusnímu hotelu.

Aktivity v St. Leonhard im PitztalVšechny aktivity+
© Jörg Lutz
© Tirol Werbung/Verena Kathrein
© Pitztal
© Pitztal

oblíbené ubytování v St. Leonhard im Pitztal


Hledat ubytování
Počet cestujících

služby

Příjezd St. Leonhard im Pitztal
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Ihr Ziel: St. Leonhard im Pitztal, Österreich

powered by Rome2Rio

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!