Fügen


V přední části údolí Zillertal leží obec Fügen v nadmořské výšce 550 m n.m., která je se svými 3700 obyvateli největším městem regionu.

Fügen v létě

  • Fügen je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku. Lanovka Spieljochbahn vás vyveze přímo z centra města nahoru do turistické oblasti. První stezka pro chození po vrcholcích bosou nohou, horolezecký park, nejvýše položené doly přístupné veřejnosti a hřiště jsou jen některé z atrakcí, které vás na hoře očekávají.
  • Vlastivědné muzeum a zážitkový svět dřeva jsou jen některé z kulturních nabídek, které Fügen může nabízet. Kdo chce propojit kulturní zážitky s lehkým sportem, tomu by měly ležet na srdci cyklistické stezky v Zillertalu.
  • Pro ochlazení se starají přírodní koupaliště a termální lázně Erlebnistherme s nejdelší vodní skluzavkou západního Rakouska.
  • Asi 80 možností ubytování od 4 hvězdičkových hotelů až po ubytování v soukromí je vám na výběr a četné hostince a restaurace vás budou kulinářsky rozmazlovat.

Fügen v zimě

  • Uprostřed města vás vyveze lanovka Spieljochbahn do lyžařské oblasti, která je ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky. Zde se nachází také nejdelší zasněžený svah v Zillertalu. Bezplatné skibusy vás přivezou k lyžařské lanovce Hochfügen-Hochzillertal.
  • Světově proslulá vánoční píseň Tichá noc, svatá noc má zde ve Fügen svůj původ. Čeká na vás vlastivědné muzeum, výrobna sýrů přístupná veřejnosti, historické kaple a kostely. Zážitkový svět dřeva v nejmodernější tepelné elektrárně na biomasu v Evropě doplní kulturní nabídku.
  • V termálních lázních Erlebnistherme Zillertal najdete nejdelší vodní skluzavku v západním Rakousku, stejně tak mnohačetný saunový a wellnessový svět.
  • Asi 80 možností ubytování jsou vám ve Fügenu k dispozici a také kulinářská nabídka je nanejvýš rozmanitá.

© Fügen Bergbahn
© Erste Ferienregion im Zillertal
© FeuerWerk Fügen
© Tirol Werbung/Klaus Kranebitter
© Heimatmuseum

oblíbené ubytování v Fügen


Všechny apartmány v Fügen Všechny hotely v Fügen
vhodné pro

rodiny
42% (20)

páry
35% (17)

Solo
23% (11)

Business
0% (0)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Veranstaltungen im Ort


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Hauptstraße 54, Fügen

powered by Rome2Rio

Kontakt

Erste Ferienregion im Zillertal
Hauptstraße 54
6263 Fügen
t   +43.5288.62262
f   +43.5288.63070
e   info@best-of-zillertal.at

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat