, © Andreas Fischer
, © Andreas Fischer

Přílet letadlem

Naplánujte si svou cestu do Tyrolska a přileťte letadlem. Na letišti v Innsbrucku přistávají několikrát denně letadla různých evropských leteckých společností.

Naplánujte si svou cestu do Tyrolska a přileťte letadlem. Na letišti v Innsbrucku přistávají několikrát denně letadla různých evropských leteckých společností.

Četné pravidelné a charterové lety na letiště v Insbrucku garantují snadné cestování letadlem. Stejně, jak velké letecké společnosti jako Austrian Airlines, British Airlines, Lufthansa und Air Berlin, tak i malá letadla přilétají několikrát denně či týdně do Tyrolska.

Snadný transfer k Vašemu středisku

Z Letiště Vás dopraví kyvadlová přeprava na hlavní nádraží v Isbrucku, odkud se můžete dopravit do vašeho místa pobytu vlakem či autobusem. Naplánujte si svůj let co nejdříve a získejte tak cenově výhodnou letenku.

Na dovolenou pohodlně s transfer-tirol

Využijte praktický dopravní servis transfer-tirol, jež spojuje všechny tyrolské obce s letištěmi Innsbruck a Mnichov. Komplexní a vysoce kvalitní služby si můžete objednat do 72 hodin před odjezdem. Také příroda těží z transfer.tirol: kyvadlovou přepravu z letiště a na letiště Innsbruck zajišťují vozidla na plynový pohon.   

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!