Velká zimní selfie soutěž o lyžařskou dovolenou v Tyrolsku


V termínu od 13. září do 10. října umístíme po Praze čtyři tyrolská srdce. Dvě najdete na Václavském náměstí, jedno v ulici Na Příkopě a jedno na Národní.

Soutěž prodloužena do 10.10. 2017

Máme pro vás dobrou zprávu. Povedlo se nám vyjednat prodloužení termínu, kdy se můžete fotografovat se srdíčky v centru Praha až do 10.10. 2017.

Vyfoťte si selfie v jednom ze 4 srdcí a pošlete nám ho přes sociální sítě. Buď zprávou na náš facebookový profil https://www.facebook.com/Tyrolsko/ nebo prostřednictvím instagramu a twitteru s použitím hashtagu #lovetirol.

Všechna selfíčka, která nám pošlete do 10.10.2017 do 23.59 umístíme v průběhu středy 11.10. do galerie na našem Facebooku a spustíme hlasování o nejlepší fotografii. Fotka s nejvíce “srdíčky” vyhraje svému autorovi lyžařskou dovolenou v Tyrolsku.

Do Tyrolska s partou kamarádů nebo ve dvou

Je na vás, zda se vyfotíte sami nebo ve dvou a vyhrajete romantický výlet pro dva nebo zda se vyfotíte s celou partou kamarádů a vyrazíte všichni. Pravidlo je jednoduché. Selfie s 1-2 osobami na fotografii vyhrává pobyt v hotelu s polopenzí, fotka s 3-6 osobami na fotografii vyhrává pobyt v apartmánu bez jídla. Každopádně všichni dostanou skipas na 3 dny. 

Rozhodující čas pro sčítání srdíček bude úterý 24.10.2017 v 10.00. Celkem odměníme 5 nejlepších fotek. Soutěžící na 2.-5. místě si odnesou věcné ceny. Těšíme se na vaše fotky. 


nahoru
Live Chat
Live Chat