© Tirol Werbung / Aichner Bernhard
© Tirol Werbung / Aichner Bernhard

Museum Tiroler Bauernhöfe

Mezi městy Jenbach a Kufstein, v oblasti jezera Kramsacher See, byl v roce 1974 založen tyrolský skanzen - Muzeum tyrolských selských usedlostí (Museum Tiroler Bauernhöfe). S trochou nostalgie si tu můžete prohlédnout selské dvory s přitažlivými detaily, jako působivé svědectví o této zapomenuté kultuře. Díky spolupráci mnoha dobrovolníků a ochotnému personálu se podařilo převézt čtrnáct selských usedlostí z různých údolí v Tyrolsku do muzea a obezřetně je začlenit do nového prostředí. Ke skanzenu patří také mnoho vedlejších stavení jako je pila, mlýn, kovárna, mlat nebo dvě kapličky, které byly, stejně jako všechny ostatní domy s velkou pečlivostí převezeny a zde v muzeu opět sestaveny. Cílem muzea je dokumentace venkovské kultury, která určuje tvář této krajiny kdy ale velkými hospodářskými změnami hrozil její zánik. Tradiční zemědělské postupy, architektura, vybavení a ploty ukazují na různé formy života, které byly do značné míry potlačeny a postupně upadly v zapomnění.

© Museum Tiroler Bauernhöfe
otevřít interaktivní mapku
Otevírací doby
LED
ÚNO
BŘE
DUB
KVĚ
ČRV

ČRN
SRP
ZÁŘ
ŘÍJ
LIS
PRO

Palmsonntag - Ende Okt: Mo-So von 9-17 Uhr (letzter Einlass: 15.30 Uhr), Mai-September 9-18 Uhr (letzter Einlass: 16.30 Uhr)

Charakteristiky
  • Vhodné pro rodiny
  • bezbariérový
  • Vhodné i pro deštivé počasí
Parkoviště

Das Museum befindet sich ein wenig abseits der Landstraße Kramsach-Breitenbach, östlich des Reintaler Sees.Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Angerberg 10, Kramsach

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Anzahl Reisende

další výletní cíle v regionu

Ukázat více +
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat