Lodí po Achensee


Achensee je největší jezero v Tyrolsku. Krásnější místo nenajdete: vsazeno mezi Karwendel a Rofan, na jezeře se vyplatí nastoupit na loď a udělat si okružní jízdu s průvodcem nebo urazit jen kousek cesty po vodě.

  • Při návštěvě rekreační oblasti Achensee vás očekává pestrá aktivní dovolená. Od pěší turistiky přes plavání, nordic walking, horskou cyklistiku až po paragliding a další bohatou nabídku sportovních možností.
  • Mnoho těchto sportovních aktivit lze kombinovat s plavbou na lodi: loď Vás pohodlně dopraví do výchozího bodu a zpět se vrátíte cestou po souši.
  • Kdo si chce užít v klidu idylku, může tak pohodlně učinit na vodě: Flotila Achensee se skládá z pěti lodí s různou kapacitou.
  • Šest přístavišť zve nástupu na loď: Pertisau, Seespitz, Buchau, Achenseehof, Scholastika a Gaisalm. Poslední se nachází na západním břehu jezera a je dosažitelné pouze pěšky, či na lodi.
  • Kromě běžného plavebního řádu existují také speciální večerní projížďky a mimořádné akce s hudbou, tancem a vynikajícím jídlem.

otevřít interaktivní mapku

Informace k místu


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Pertisau 62, Pertisau

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


další výletní cíle v regionu


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat