Hexenwasser Hochsöll


Užijte si „mokroveselých“ stanovišť v zábavném vodním světě Hexenwasser v oblasti Hochsöll, kde je cákání nejen povoleno, ale dokonce vítáno. Voda je opravdovým středem zájmu. V tomto vodním světě si vytvoříte povědomí o hodnotě vody.

  • U čarovné vody budete zcela nepochybně mokří. Přes 60 „mokroveselých“ stanovišť, to je pro všechny děti prostě příliš lákavé.
  • Cákaní, dovádění a povyražení je zde dokonce žádoucí. Objevte nespočet možností, jak podpořit své dítě v přirozeném nutkání k pohybu. Tento úžasně rozmanitý zážitkový svět ale také otevírá cestu k mysli a momentům rozjímání a nechá vás zapomenout na všední starosti.
  • Voda je zde opravdovým středem zájmu. Chcete li vnímat krásu a sílu horské vody všemi smysly a vytvořit si podvědomí o její hodnotě, pak je Vaším cílem  Čarovná voda Hochsöll
  • Těšte se na čarovné koupaliště u čarovného potoka s krásným ohništěm a brusírnou kamenů. Proměňte se v čarovném lese v čarodějnici a projděte stezku naboso.
  • Zvláštním zážitkem je také „včelí taneční vrtichvostový parket“, kde se můžete vcítit do uměleckého pohybu včel. 
© TVB Wilder Kaiser

otevřít interaktivní mapku


Informace k místu


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Stampfanger 21, Söll

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


další výletní cíle v regionu


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat