Vyhlídková hora Hohe Salve


Hora Hohe Salve se nachází v okrese Kitzbühel a patří bezesporu k těm nejslavnějším vrcholkům. Populární vyhlídková hora se tyčí do nadmořské výšky 1828 metrů a je jedním z vrcholků pásma hor Kitzbühelských Alp. Je nepřehlédnutelná především díky svému výraznému kuželovitému tvaru již z dálky. Má opravdu zvláštní typický tvar, což je hlavním rysem tohoto horského vrcholku. Hohe Salve je obklopena městy Kufstein, Wörgl a Kitzbühel. Díky jedinečné poloze a 360 stupňové vyhlídkové plošině je z ní především nádherný panoramatický výhled na velkou část Tyrolska, což z ní činí jednu z nejatraktivnějších destinací celé oblasti. Za příznivého počasí je dokonce vidět až na Vysoké Taury, Zillertalské Alpy a Wilder Kaiser. Kromě toho je odsud překrásný pohled na Grossglockner a na Grossvenediger, což nesmírně láká četné návštěvníky z domova i ze zahraničí a také místní obyvatele z okolních regionů.

Ceny Salvenbahn Hopfgarten

Výjezd & sjezd: dospělí 19,50 Euro, děti 10,00 Euro

další informace o cenách

SkiWelt zážitkový pas

1-denní pas: Dospělí 22,00 Euro, děti 11,50 Euro
6-denní pas: Dospělí 59,00 Euro, děti 30,50 Euro

SkiWelt Wanderpass obsahuje neomezené užití všech 13 letních lanovek regionu Wilder Kaiser - Brixen, s kterými se dostenete k 6 zážitkovým horským světům  (Alpinolino Westendorf, Hexenwasser Söll, Aussichtsberg Hohe Salve, Ellmi's Zauberwelt, KaiserWelt Scheffau, Filzalmsee Brixen im Thale).

© Bergbahnen Hohe Salve

Betriebszeiten Salvenbahn: 14. Mai bis 16. Oktober 2016 täglich von 9.00 bis 17.00 Uhr

otevřít interaktivní mapku

Informace k místu


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Stampfanger 21, Söll

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


další výletní cíle v regionu


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat