Area47


Area47 při vstupu do údolí Ötztal nabízí jen samá „nej“. Obří toboganový park je jen jednou částí z nabídky sportovní zábavy. Lezci, stejně jako horští cyklisti zde najdou nádherné cesty a možnosti ukojit své vášně.

  • V Area47 nezůstane žádné přání nevyslyšeno. Zábavní park při vstupu do údolí Ötztal je nejmodernějším evropským hřištěm pro dobrodruhy.
  • Lezecký areál nabízí speed i selektivní trasy do 30-ti m výšky.Obrovský liánový most zavěšený na dvou pilířích udělá z dospělých děti a Obří toboganový park nebude nikdy k překonání.
  • Rafting, Cynyoning a Caving nabízí Ötztal Ache se svými romantickými soutěskami a jeskyněmi a je opravdovým zlatým hřebem přírody.
  • Objevte nádherné okolí a projděte si unikátní horský svět. Horští cyklisté a lezci si přijdou každopádně na své a najdou zde nespočet možností aktivit.
  • Využijte možností přenocovat a ubytujte se v jednom z útulných pokojů v tyrolském stylu nebo ve srubu, či ve dřevěném týpí.

 

© Area 47/Rudi Wyhlidal

otevřít interaktivní mapku
Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Oetztaler Achstraße 1, Oetztal-Bahnhof

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


další výletní cíle v regionu


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat