AQUA DOME Tirol Therme Längenfeld


Velkoryse pojatá stavba s mnoha zvláštními architektonickými prvky dělá z AQUA DOME mimořádně neobyčejný vodní svět. Pestrá nabídka této zážitkové oázy slibuje odpočinek a ozdravení v exkluzivním prostředí. Dejte si pauzu od každodenního života a užijte si blahodárných účinků sirných termálních pramenů s dech beroucím výhledem na okolní Öztalské hory.

  • Nabídka v lázních Therme Längenfeld je enormní: v Therme dómu ve tvaru krystalu se můžete koupat ve dvou velkých bazénech s vodou z termálních pramenů. Atrakcí na venkovní straně jsou tři zdánlivě plovoucí visuté bazény ve tvaru misek: s minerální vodou, se sirnatou vodou a slanou vodou.
  • V rafinovaně pojatém saunovém světe si můžete užít vedle sedmi saun také parní lázeň, tropický déšť na vlastní kůži, vodopády a mlžnou koupel. Nechte se na velkém, báječném lázeňském území rozmazlovat a  dopřejte si léčbu přizpůsobenou individuálně Vašim potřebám.
  • Pro ty aktivnější je v AQUA DOME také 25ti metrový sportovní plavecký bazén a jeden bazén s vodní gymnastikou a vodním spinningem (aqua cycling). Je Vám také k dispozici fitcentrum s nejmodernějším vybavením.
  • Na děti a rodiny s dětmi čeká „Alpská Archa Noemova“ vlastní vodní svět se dvěma velkými plaveckými bazény na palubě lodi, jednou obří skluzavkou a herním prostorem plným fantazie.
  • Samoobslužná restaurace nabízí široký výběr jídel, kde si pochutnají jak ti co si hlídají kalorie, tak i požitkáři.
  • Novinka od prosince 2013: Spa 3000. Nové lázně jsou rozloženy na dvou podlažích o rozloze přes 2000 m2. Alpská bylinková sauna s typickými Ötztalskými bylinkami, nabízející bylinné zábaly, a svět minerálů s unikátní Ötztalskou krystalovou koupelí Vám přinesou opravdu hlubokou relaxaci a odpočinek.

© Aqua Dome

otevřít interaktivní mapku

Informace k místu


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Oberlängenfeld 140, Längenfeld im Ötztal

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


Kontakt

AQUA DOME
Oberlängenfeld 140
6444 Längenfeld
t   0043 5253 6400 5010
f   0043 5253 6400 480
e   office@aqua-dome.at

další výletní cíle v regionu


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat