Königsetappe Kitzbüheler Horn


Je velmi velmi prudká. Žádná jiná trasa nevzbuzuje u cyklistů tak velký respekt jako trasa z města Kitzbühel k vrcholku Kitzbüheler Horn. Trasa je známá jako královská etapa závodu Österreich Rundfahrt – nepromine žádné slabosti.

Trail online erkunden


otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Kitzbühel Zentrum

délka

20,6 km

Časová náročnost

1 h 30 min

Merkmale

  • Okružní výlety
  • Bezbariérový
  • nabíjecí stanice pro horská kola

nadmořská výška

1 670 m 780 m

Výškový rozdíl-výstup 990 m
výškové metry dolů 990 m

Ke stažení

popis trasy


K výjezdu na Kitzbüheler Horn se dostanete, když z města Kitzbühel vyjedete směrem St. Johann. Za městem Kitzbühel odbočíte doprava a projedete pod železniční tratí. Nyní musíte být připraveni na nejhorší: asi 8 kilometrů stoupáte přes 10 až 18 procent nahoru k chatě Alpenhaus. Na této trase překonáte celkový výškový rozdíl - z města Kitzbühel (780 Meter) až k Alpenhaus (1.670 Meter) - na pouhých 10ti kilometrech.  Posledních 6 kilometrů je pro cyklisty velmi dobře označeno. Každý zvládnutý kilometr je označen a už jen ukazatele na prudké stoupání nás nechají zapotit.

Typ: I milovníci horských kol se mohou vydat na tuto etapu a překonat navíc 320 výškových metrů. Pro silniční kola nedoporučujeme poslední výjezd po úzké silnici.

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Kitzbühel

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat