Cyklostezka podél řeky Inn


Přírodní, kulturní a kulinářské zážitky: Innradweg se počítá se svou celkovou délkou 520 km mezi nejdelší cyklostezky Evropy.

Na klasické cyklostezce jedete podél modrozelené řeky Inn od pramene v Engadingu do Passau. Dobrý kus stezky vede údolím řeky Inn v Tyrolsku. Cesta Tyrolskem v délce 190 km začínající kousek před rakouskou hranicí v Martina na švýcarských hranicích a končící v Erlu u Kufsteinu je ideální pro cyklisty požitkáře a rodiny s dětmi hlavně proto, že po krátkém stoupání na začátku vede stezka stále rovinou podél řeky rozmanitou alpskou krajinou. Trasa vede přes některé stále málo prozkoumané části přírody a kolem starobylých měst a trhů. Cestou vás očekávájí kontrasty tvořené mnoha vrcholnými kulturními památkami a nespočetnými možnostmi různých sportovních aktivit.

Kulinařská cyklostezka podél Innu

Odbočky do mnoha tyrolských hospůdek, kde Vám nabídnou původní pochoutky z tradiční kuchyně, se Vám postarají o opravdové kulinářské zážitky. Na cyklostezce podél Innu bude Vaše cyklodovolená v Tyrolsku zážitkem pro všechny vaše smysly.


otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Mariastein

Cílový bod

Fieberbrunn

délka

230 km

Délka

5 Tag(e)

Merkmale

  • Okružní výlety
  • Bezbariérový
  • E-Bike-Ladestation(en)

Obtížnost

Lehké

Příjezd

vaše cílová adresa: Lerchengasse 15c, 2103 Langenzersdorf

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání

Kontakt


Tirol Info
Maria-Theresien-Straße 55
6020 Innsbruck
t   +43.512.7272-0
e   info@tirol.at

nahoru
Live Chat
Live Chat