Cyklostezka podél řeky Inn


Přírodní, kulturní a kulinářské zážitky: Innradweg se počítá se svou celkovou délkou 520 km mezi nejdelší cyklostezky Evropy.

Na klasické cyklostezce jedete podél modrozelené řeky Inn od pramene v Engadingu do Passau. Dobrý kus stezky vede údolím řeky Inn v Tyrolsku. Cesta Tyrolskem v délce 190 km začínající kousek před rakouskou hranicí v Martina na švýcarských hranicích a končící v Erlu u Kufsteinu je ideální pro cyklisty požitkáře a rodiny s dětmi hlavně proto, že po krátkém stoupání na začátku vede stezka stále rovinou podél řeky rozmanitou alpskou krajinou. Trasa vede přes některé stále málo prozkoumané části přírody a kolem starobylých měst a trhů. Cestou vás očekávájí kontrasty tvořené mnoha vrcholnými kulturními památkami a nespočetnými možnostmi různých sportovních aktivit.

Kulinařská cyklostezka podél Innu

Odbočky do mnoha tyrolských hospůdek, kde Vám nabídnou původní pochoutky z tradiční kuchyně, se Vám postarají o opravdové kulinářské zážitky. Na cyklostezce podél Innu bude Vaše cyklodovolená v Tyrolsku zážitkem pro všechny vaše smysly.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Mariastein

Cílový bod

Fieberbrunn

délka

225 km

Délka

5 Tag(e)

Merkmale

  • Okružní výlety
  • Bezbariérový
  • nabíjecí stanice pro horská kola

Obtížnost

Lehké

nadmořská výška

1 100 m 470 m

Výškový rozdíl-výstup 600 m
výškové metry dolů 1 170 m

Kondition*

Beste Jahreszeit*

Jan
Feb
Mrz
Apr
Květen
Jun

Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dez

* Es handelt sich hier um Richtwerte und Empfehlungen. Bitte beachten Sie Ihre persönlichen Fähigkeiten und die aktuelle Wetterlage. Für die Richtigkeit der Angaben kann keine Haftung übernommen werden.

Místa u trasy


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Maria-Theresien-Straße 55, 6020 Innsbruck

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat