Cyklostezka podél řeky Inn


Přírodní, kulturní a kulinářské zážitky: Innradweg se počítá se svou celkovou délkou 520 km mezi nejdelší cyklostezky Evropy.

Na klasické cyklostezce jedete podél modrozelené řeky Inn od pramene v Engadingu do Passau. Dobrý kus stezky vede údolím řeky Inn v Tyrolsku. Cesta Tyrolskem v délce 190 km začínající kousek před rakouskou hranicí v Martina na švýcarských hranicích a končící v Erlu u Kufsteinu je ideální pro cyklisty požitkáře a rodiny s dětmi hlavně proto, že po krátkém stoupání na začátku vede stezka stále rovinou podél řeky rozmanitou alpskou krajinou. Trasa vede přes některé stále málo prozkoumané části přírody a kolem starobylých měst a trhů. Cestou vás očekávájí kontrasty tvořené mnoha vrcholnými kulturními památkami a nespočetnými možnostmi různých sportovních aktivit.

Kulinařská cyklostezka podél Innu

Odbočky do mnoha tyrolských hospůdek, kde Vám nabídnou původní pochoutky z tradiční kuchyně, se Vám postarají o opravdové kulinářské zážitky. Na cyklostezce podél Innu bude Vaše cyklodovolená v Tyrolsku zážitkem pro všechny vaše smysly.


otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Mariastein

Cílový bod

Fieberbrunn

délka

225 km

Délka

5 Tag(e)

Merkmale

  • Okružní výlety
  • Bezbariérový
  • nabíjecí stanice pro horská kola

Obtížnost

Lehké

nadmořská výška

1 100 m 470 m

Výškový rozdíl-výstup 600 m
výškové metry dolů 1 170 m

Kondition*

Beste Jahreszeit*

Jan
Feb
Mrz
Apr
Květen
Jun

Jul
Aug
Sep
Okt
Nov
Dez

bikefitness

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Lerchengasse 15c, 2103 Langenzersdorf

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání

Kontakt


Tirol Info
Maria-Theresien-Straße 55
6020 Innsbruck
t   +43.512.7272-0
e   info@tirol.at

nahoru
Live Chat
Live Chat