© K-Park Kühtai
© K-Park Kühtai

K-Park Kühtai

Tento park byl postaven v roce 2012 k příležitosti prvních zimních her mládeže. Dnes je tento freestylový ráj otevřen pro všechny.

Malý, příjemný a s perfektními sněhovými podmínkami – tak se dá popsat K-Park v Kühtai. Díky své výhodné poloze nad hranicí stromů si zde freestylisté jistě přijdou na své. Zimní sezóna zde trvá až do konce dubna.

K-Park: olympijská zkušenost

K-Park byl postaven pro první zimní olympijské hry mládeže. Kde tehdy závodili mladí freestyloví specialisté, dnes zkouší své umění začátečníci a pokročilí na boardech a lyžích. Zvláštní atrakcí parku je 180 metrů dlouhá superpipe. Dále tu najdete překážky jako např. dvojitou kickerline, slopestyle a také super-cross-terén. Majitelé parku staví každý rok nové překážky a tak se rozhodně nebudete nudit.

Příjezd s ohledem na životní prostředí

Do oblasti Kühtai se dostanete pohodlně veřejnými dopravními prostředky. Z Innsbrucku je to jen 30 kilometrů do lyžařského střediska. Ubytovací zařízení leží v Kühtai mimo jiné přímo u sjezdovek. Jestliže zvolíte ubytování přímo u některé sjezdovky, budete mít zvláštní zážitek: z K-parku sjedete rovnou před hotelové dveře. K-Park se nachází mezi lanovkami HoheMutBahn a Alprosenlift.

https://www.kpark.at/

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!