Alpská turistika naboso


Turistika naboso v krásném prostředí Ausserfern je opravdu speciálním zážitkem pro všechny vaše smysly. Poznejte jemné rozdíly země pod nohama a těšte se z volnosti při této léčebné proceduře, která zároveň přispívá k otužování těla.

  • Zážitková aréna Hahnenkamm v krásném prostředí Ausserfern láká svými 400 km turistických tras a vlastní speciální atrakcí, turistikou naboso.
  • Pět minut cesty od horní horské stanice lanové dráhy Jochhaldelift najdete startovní bod, který dosáhnete pohodlně kabinkovou lanovkou. Užijte si svěžích pastvin salaše Höfener a objevujte postupně jednotlivá ozdravná stanoviště pro Vaše chodidla.
  • Od osvěžující masáže až ke Kneippově vodní kůře ve svěží vodě z pramenů horských potoků čeká na vaše chodidla opravdu mnoho dobrodružství.
  • Chůze naboso slouží v neposlední řadě také k otužování těla a má zdraví podporující účinky, jak již věděl farář Kneipp.
otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod  

Bergstation des Jochhaldeliftes

Cílový bod

Höfener Alm

Gebirgszug

délka

1 km

Doba chůze

1 h

Merkmale

  • Bezbariérové pěší túry
  • Rundwanderung

Obtížnost

lehké (stezky)

nadmořská výška

1 200 m

Výškový rozdíl-výstup 50 m
výškové metry dolů 50 m

Informace k místu


Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: Bergbahnstraße 18, Höfen bei Reutte

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování


nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat