© u.wiesmeier
© u.wiesmeier

Rodinný region údolí Stubaital

Vstřícnost k rodinám má ve Stubaitalu vlastní jméno: BIG Family Stubai. Díky tomuto rozsáhlému konceptu tráví děti rok co rok nezapomenutelnou dovolenou ve Stubaiském údolí v Tyrolsku.

Při rodinné dovolené s dětmi v údolí Stubaital je nuda tabu! Stubai láká dospělé a děti téměř nekonečnou nabídkou příležitostí pro společnou zábavu. Rodiče a děti se tak mohou těšit na pestré a vzrušující dny.

  • Touha po akci a rychlé jízdě? Pak se vydejte na letní sáňkařskou dráhu v  Miedersu, nejdelší dráhu v Alpách!
  • Vzrušení při lezení mezi korunami stromů mohou všichni odvážlivci zažít v Adventure parku ve Fulpmesu.
  • Chtějí si děti prohloubit své vědecké znalosti a být v blízkosti přírody? Pak rychle do Parku dravců (Greifvogelpark) v Telfesu. Ukázky letu majestátních dravců ohromí i mámu s tátou.
  • Rovněž výlet do parku Kid’s Park Klaus Äuele nadchne malé i velké turisty, kteří chtějí při procházce prozkoumat horskou faunu a flóru. Po příchodu na lesní hřiště se děti vyřádí co hrdlo ráčí na různých atrakcích – lanovce Flying Fox, na voru nebo na balančních překážkách, zatímco rodiče mohou obdivovat překrásné okolí uprostřed Alp.
  • Okružní turistické trasy, speciálně upravené pro túry s dětmi, jako Kotoučová cesta (Scheibenweg), bazény se vzrušujícími skluzavkami nebo minigolfové hřiště zaručují hodiny plné zábavy pro celou rodinu.

O to, aby dětem o dovolené ve Stubai nikdy nedošly prázdninové nápady, se stará BIG Family Stubai Sommer-Club. Pestrý program pro děti od čtyř let a mládež od 10 let nemá pouze pobavit, ale chce dětem přiblížit přírodu Stubaitalu a probudit v nich chuť na dobrodružství a pohyb. Třešničkou na dortu je letní karta BIG Family Stubai Sommer-Card. Děti do 15 let ji obdrží při příjezdu do partnerského podniku BIG Family Stubai. S kartou získají volný vstup do bazénů, do parku dravých ptáků (Greifvogelpark) v Telfesu a volnou obousměrnou jízdenku čtyřmi lanovkami ve Stubaitalu.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat