© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus

Rodinný region Alpbachtal

Prázdninová oblast jezer Ferienregion Alpbachtal se nachází v srdci Tyrolska mezi skalnatým pohořím Rofan a travnatýmy horami Kitzbühelských Alp...

Divoká voda nebo jezero na koupání

Díky mnoha jezerům je tato oblast nazývána také „vanou Tyrolska“. Krásně udržované louky, restaurace, hřiště pro děti a nekonečné možnosti pro vodní sport zde stojí celé léto k dispozici. K tomu svítí díky nízkým vrcholkům na jižní straně celý den sluníčko. Mírné teploty a kvalita kempů přitahuje milovníky kempingu z celého světa k břehům jezer oblasti Alpbachtal. Dobrodruhy jistě zlákají divoké potoky a soutěsky. Soutěska Tiefenbachklamm je oblíbená u mladých i starých, široká cesta vede do bizarních a mocných skal.

  • Zatímco duše dospělých hledá během dovolené odpočinek, srdce dětí bije pro hry, zábavu a dobrodružství. Klub „Juppi Kid´s Club“ v Reith v Alpbachtalu nabízí zdarma hlídání dětí od pondělí do pátku. Děti zde čeká spousta zábavných atrakcí. Co ještě nabízí region Alpbachtal malým návštěvníkům se dozvíte na mapce schovaného pokladu „Juppi Schatzkarte“. A kdo navštíví všechna udaná místa, na toho čeká odměna.
  • Juppi kouzelný les. Hned po výjezdu s Reithskou horskou dráhou tě čeká 2 km dlouhá, velmi veselá a rozmanitá okružní procházka. Zažij se svou rodinou den plný her a zábavy v kouzelném lese Juppi.
  • Lauserland je hřiště hned pod horskou stanicí 6-ti místní lanové dráhy Wiedersbergerhornbahn v Alpbachu, které bylo zřízené v létě 2005. Stanoviště na hraní se skluzavkami, houpačkami, tunely na plazení, jeskyněmi, vyhlídkovými věžmi, vodními hrami a trampolínami rozbuší srdce všem dětem! 
  • V Alpbachtalském dětském parku v městečku Reith im Alpbachtal se staneš kapitánem světa her. Tady se můžeš vybouřit s kamarády a zažít jakékoliv dobrodružství. V parku najdeš minigolf, trampolíny, elektrická auta, železnice v parku a ZOO s malými zvířaty
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat