© Ötztal Tourismus
© Ötztal Tourismus

Skiopening Obergurgl-Hochgurgl

Gurgl, 03.12.2020

Lyžařská sezóna ve středisku Obergurgl-Hochgurgl začíná už v půlce listopadu. Nejedná se sice o ledovec, ale díky vysoké nadmořské výšce přes 3.000 metrů se tu dá lyžovat už v listopadu. A začátek sezóny se musí pořádně oslavit.

Lyžařská sezóna v Obergurgl-Hochgurgl, nejvýše položeném lyžařském středisku v Tyrolsku (kromě ledovců), začíná už 15. listopadu. Oslava potrvá celý týden. Těšit se můžete na skitesty, párty, koncerty na horských chatách nebo pochody s pochodněmi. 

Oficiální začátek je naplánován na 21.00 v pátek 16. listopadu v zimním paláci. Následují živé koncerty na horských chatách Hohe Mut Alm a Top Mountain Star v sobotu 17. a 24 listopadu vždy od 13.00.  V pondělí 19. a ve čtvrtek 22. listopadu organizuje lyžařská škola Obergurgl-Hochgurgl lyžování s horským vůdcem. A na horské chatě Nederhütte si od 22. do 24. listopadu od 16.00 můžete užívat Après-Ski párty.

© Ötztal Tourismus/Dominic Ebenbichler
otevřít interaktivní mapku

Termíny

03.12.2020

žádné informace pro tisk

místo akce


6456 Gurgl

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

vaše cílová adresa: 6456 Gurgl

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování
Počet cestujících

další akce v oblasti

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!