Früher Saisonstart: In Obergurgl-Hochgurgl ist die Schneesicherheit schon im November hoch, © Ötztal Tourismus
Früher Saisonstart: In Obergurgl-Hochgurgl ist die Schneesicherheit schon im November hoch, © Ötztal Tourismus

Skiopening Obergurgl-Hochgurgl

Gurgl, 18.11.2021 - 21.11.2021

Lyžařská sezóna ve středisku Obergurgl-Hochgurgl začíná už v půlce listopadu. Nejedná se sice o ledovec, ale díky vysoké nadmořské výšce přes 3.000 metrů se tu dá lyžovat už v listopadu. A začátek sezóny se musí pořádně oslavit.

Lyžařská sezóna v Obergurgl-Hochgurgl, nejvýše položeném lyžařském středisku v Tyrolsku (kromě ledovců), začíná už 15. listopadu. Oslava potrvá celý týden. Těšit se můžete na skitesty, párty, koncerty na horských chatách nebo pochody s pochodněmi. 

Oficiální začátek je naplánován na 21.00 v pátek 16. listopadu v zimním paláci. Následují živé koncerty na horských chatách Hohe Mut Alm a Top Mountain Star v sobotu 17. a 24 listopadu vždy od 13.00.  V pondělí 19. a ve čtvrtek 22. listopadu organizuje lyžařská škola Obergurgl-Hochgurgl lyžování s horským vůdcem. A na horské chatě Nederhütte si od 22. do 24. listopadu od 16.00 můžete užívat Après-Ski párty.

Früher Saisonstart: In Obergurgl-Hochgurgl ist die Schneesicherheit schon im November hoch, © Ötztal Tourismus/Dominic Ebenbichler
otevřít interaktivní mapku

Termíny

18.11.2021 - 21.11.2021

Žádné informace o cenách

Místo konání akce


6456 Gurgl

Příjezd

Hledáte nejkratší cestu do místa vaší dovolené? Využijte náš plánovač cesty autem, vlakem, autobusem nebo dokonce letadlem.

Váš cíl: 6456 Gurgl, Österreich

powered by Rome2Rio

Hledat ubytování

Počet cestujících

další akce v oblasti

Jak se vám líbí tento článek?

Chcete dostat odpověď? Pak nám prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

nahoru

Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a těšte se na novinky ze srdce Alp!