© Familie Kostenzer
© Familie Kostenzer

Almnest, nerušený klid nad oblaky

Ve výšce 1500 metrů nad mořem svítí sluníčko, i když se dole v Zillertálském údolí mračí mraky. Horská chata Almnest leží přímo uprostřed lyžařské ráje a letních turistických tras. Na 55 metrech čtverečních si doopravdy odpočinete. Uprostřed tvrdé horské přírody vynikne kontrast luxusu. Topí se elektrikou nebo kamny na dřevo. K dispozici je borovicová sauna. Na chatě jsou všechny standardní vymoženosti jako parkoviště, minibar, Wi-fi nebo televize. Tu ale samozřejmě můžete nechat vypnutou a místo toho si jít popovídat na obří terasu s výhledem na okolní hory.

Tyrolský hotel Almhof je ideálním výchozím bodem pro wellness dovolenou nebo pro dovolenou s dětmi. Z Fügenu v Zillertalském údolí se k nám pohodlně dostanete po udržované, 12 km dlouhé, panoramatické cestě. Když vybalíte, můžete auto zaparkovat na dvůr a celý týden nechat klíčky na nočním stolku. Skvěle upravené sjezdovky horského střediska areálu Hochfügen - Hochzillertal jsou totiž přímo u hotelu. Nádherný alpský skiareál je vhodný pro lyžování s dětmi. Využít můžete hotelovou lyžařskou školu a půjčovnu lyží. Pokud byste si chtěli odpočinout, můžete využít "Zwergerl klub" v Hochfügenu a děti si nechat pohlídat.

Letní klasiku - cyklistické výlety a turistické výšlapy v Zillertalském údolí si můžete zpestřit výlety s průvodcem, alpským golfem nebo snídaní na horách.

V hotelu Almhof si můžete vybrat mezi dvoulůžkovými a rodinnými pokoji nebo apartmány. V apartmánech můžete čekat následující výbavu: obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou nebo sprchou, TV, rádio, trezor, minibar, wifi zdarma a balkon nebo terasu. Několik apartmánů mají dvě ložnice a v některých si dokonce můžete zatopit v kachlových kamnech. Co se týče kulinářských pochoutek, nabízí místní šéfkuchař bohatou snídani formou bufetu a večeři o 4 chodech.

Tu pravou horskou romanantiku zažijete ale na horské chatě Alminest. Jedná se o perfektně vybavenou chatu, která je součástí hotelu a nabízí například dřevěnou pec nebo saunu z borového dřeva. V rámci pobytu samozřejmě můžete využít lázeňské prostory hotelu Almhof.

Almhof nabízí výborné zázemí i pro děti. V létě se hned vedle hotelu nachází dětské hřiště. Dospělí si mezitím mohou vychutnat lázeňskou pohodu ve 4hvězdičkovém areálu se saunou, parní lázní a vířivkou. Použití sauny a wellness centra je zahrnuto v ceně. 

V hotelu Almhof se na vás těší rodina Kostenzerů a celý jejich tým.

 

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat