Pro co tluče tvoje srdce

Na okamžik zavřete oči. Stojíte na svahu, sníh praská pod lyžemi a sluníčko vás hřeje do tváře. Odrážíte se hůlkami a rozjíždíte se.

Hrany lyží vykrajují obloučky do manšestru a vy se plnou rychlostí řítíte do údolí. Moderní lanovka s vyhřívanými sedačkami vás vyveze do horské restaurace a vy si vychutnáte telecí řízek přes celý talíř. Do západu slunce stíháte ještě několik jízd a večer si užíváte odpočinek v sauně.

Užijte si dovolenou v Alpách. Přestaňte snít a vyražte do Tyrolska. Připravili jsme pro vás 4 tipy pro zimu 2017/18: 

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental je s 279 kilometry sjezdovek a 90 vleky největší propojené lyžařské středisko v Rakousku.

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau patří se 145 kilometry sjezdovek mezi 10 největších skiareálů v Rakousku. Hlavně je to ale ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi.

V Ötztálském údolí zábava nikdy nekončí. Ledovec Sölden a luxusní Obergurgl-Hochgurgl je oblíbený zejména mezi výbornými lyžaři. Menší středisko Hochötz – Kühtai patří rodinám.

Východní Tyrolsko s nejvyšší horou Rakouska - Großglocknerem, nádhernou kulisou Dolomit a každoročním přívalem sněhu je oblíbené nejen mezi skialpinisty.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru bezplatného zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp.

Live Chat
Live Chat