“Kdybych byla teď odsouzena ke 100 dnům vyhnanství v horách, tak bych dostala strach. Bála bych se, že se samota, kterou mám tak ráda, promění v nudu. Potřebuji rovnováhu. Ráda se bavím s kamarády. Nevadí mi zůstat v práci pozdě do večera a dodělat důležitý projekt. Pak si chci ale odpočinout od lidí a od kancelářské práce. Miluji, když se zastaví čas a já můžu říct: Asi si to ještě o den prodloužíme.

Lidé se mě ptají, jak to všechno zvládám kombinovat - rodinu, přátele, práci ve firmě a hospodářství v horách. Neustálé balení a cestování. Sama jsem to nikdy neřešila, ale mám toho skutečně hodně. Ty věci jsou ale propojené. Je to náročnější než každodenní rutina. Ale já si to tak užívám a líbí se mi to.”

 

Katrin Steindlová, marketingová manažerka

 

Katrin si nikdy nemyslela, že bude jednou hospodařit na pastvinách svých rodičů. Jako PR manažerka pracovala pro Swarovski a několikrát byla kurátorkou výstavy Salón Designu v Linci. Teď se její přítel Klaus stará o hospodářství v oblasti Vorderen Lochner Alpe a ona pendluje s dcerou Almou mezi horami a městem.

 
Rettenschöss
© Tirol Werbung/Lisa Hörterer
© Tirol Werbung/Lisa Hörterer
nahoru