, © Tirol Werbung/Robert Pupeter
, © Tirol Werbung/Robert Pupeter

Příjezd vlakem

Přijeďte si odpočinout do Tyrolska bez dopravní zácpy a bez stresu. Četné železniční spojení z mnoha evropských měst a států umožňuje pohodlný a příjemný příjezd do tyrolských rekreačních oblastí.

Přijeďte si odpočinout do Tyrolska bez dopravní zácpy a bez stresu. Četné železniční spojení z mnoha evropských měst a států umožňuje pohodlný a příjemný příjezd do tyrolských rekreačních oblastí.

S vlakovými spoji často přímými do cíle vaši dovolené nebo jen s jedním snadným přestupem začíná Vaše dovolená již ve vlakové stanici. Díky speciálním cenám je příjezd ještě k tomu opravdu výhodný. Vyberte si z nabídek Rakouských spolkových drah Österreichische Bundesbahnen nebo německých drah Deutsche Bahn a cestujte pohodlně do Tyrolska.

Perfektní spoje do všech obcí

Po příjezdu vlakem se regionálními železnicemi a autobusovými linkami  dostanete do všech tyrolských obcí. Získejte přesné informace o spojích na stránkách Verkehrsverbund Tirol.

Na lyžařskou dovolenou expresem – Schneeexpress

V zimě je příjezd z Německa pomocí expresu Schneeexpress obzvláště jednoduchý. Rezervujte si místa ve vlaku přímo do vaší cílové stanice v Tyrolsku. Ať už dáváte přednost odpočinkové jízdě v lehátkovém voze nebo chcete-li již při cestě na dovolenou slavit, Schneeexpress nabízí vhodné kupé dle Vašeho přání.

nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!