© Restaurant met terras

Gartenhotel Magdalena ****

Großriedstraße 23, 6273 Ried im Zillertal

Gartenhotel Magdalena **** (Ried im Zillertal)

Ve 4-hvězdičkovém hotelu Gartenhotel Magdalena rádi přivítají vás i vašeho psa. Užijte si dovolenou v lázeňském hotelu, který je vyhlášený vynikajícími službami pro lidi i psí miláčky. 

Hotel se nachází v tyrolském údolí Zillertal uprostřed kvetoucích luk na okraji městečka Ried. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro sportovní aktivity v Zillertalských Alpách. Dovolenou si tu užijí lyžaři, golfisté i horolezci.

V zimě staví přímo před hotelem skibus. Dvakrát týdně můžete vyrazit s naším průvodcem na lyžařské skisafari. A po zimní procházce sněhem si pochutnáte na kulinářských specialitách našeho šéfkuchaře.

V létě si můžete zadarmo půjčit horské kolo nebo se vydat na túru s naším horským vůdcem. Výbornou zprávu máme i pro vášnivé golfisty. Ve vesnici Uderns, jen jeden kilometr od hotelu, otevřeli nové golfové hřiště. 

 

Po sportu si odpočinete v našem spa. Můžete si vybrat z bohaté nabídky lázeňských a kosmetických procedur a ayurvedských masáží. Na 250m2 najdete několik venkovních i krytých bazénů, solárium a rozsáhlý saunový svět včetně venkovní sauny. V létě se můžete opalovat na naší sluneční terase s lehátky, na zahradě nebo u jezírka s relaxační zónou a Kneipp terapií.

Den v tyrolských Alpách je nejlepší začít s naší bohatou snídaní ve formě bufetu s bio koutkem a džusovým barem. Po náročném dni můžete zahnat hlad koláčem nebo polévkou při odpoledním bufetu. Naše čtyřchodové večeře při svíčkách s bohatým salátovým bufetem nebo speciální večery s piánem jsou ideálním zakončením dne. Nabízíme také dietní menu s vegetariánskými nebo veganskými pokrmy. V hotelu máme dokonce psí restauraci, kde si můžete vychutnat jídlo dohromady s vaším psím kamarádem. Samozřejmostí je wifi zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v Gartenhotelu Magdalena!

Vaši hostitelé, rodiny Riedl a Schösser

Rezervovat

Kdy se chcete v »Gartenhotel Magdalena« ubytovat?

Počet cestujících

ohodnocení hostů

Excellent winter sport hotel. Close to parking areas. Great pool.

Source: Trust You


Highlights z 620 ocenění

Breakfast

"Tasty breakfast."

Service

"Friendly service, especially in the restaurant."

Food

"Great dining experience and menu, excellent desserts and fruits."

Location

"Great location and easy parking."

Pool

"Great pool."

Value

"Best value for money."

Room

"Clean rooms with nice beds, lovely balconies and beautiful views."


dobré vědět

Friendly service
Professional service
Great menu
Clean rooms
otevřít interaktivní mapku
nahoru
Zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a těšte se na novinky ze srdce Alp!