Erste Ferienregion im Zillertal


 

U vchodu do údolí Zillertal zažijí návštěvníci perfektní dovolenou v Tyrolsku v prvním prázdninové regionu v Zillertalu.

Erste Ferienregion im Zillertal v létě

 • 1000 km turistických stezek a 115 km tras pro nordic walking a běh vede přes 12 obcí Aschau, Bruck, Fűgen, Fűgenberg, Hart, Kaltenbach, Ried, Schlitters, Strass, Stumm, Stummerberg a Uderns v prvním prázdninovém regionu.
 • Kabinová lanovka Spieljochbahn vás zaveze také v létě pohodlně nahoru, kde se nabízí rodinám rozsáhlý program s dětským lanovým parkem, dětskými hřišti a stanicemi.
 • Celkem 800 km tras pro kola a horská kola splní přání každému příznivci cyklistiky. Přesný popis tras s výškovým profilem, trasou a GPS daty vám usnadní plánování trasy. V Zillertalu naleznete cyklistické trasy s celkem 30 000 výškovými metry. Snadnější je prozkoumávání údolí Zilleral s elektrokoly, zde na vás čeká 33 půjčoven a stanic na dobíjení akumulátorů.
 • Cyklisté hledající zážitky najdou ten správný terén podél cyklistických tras v údolí Zillertal nebo podél řeky Inn.
 • Příznivci horolezectví najdou vedle horolezeckých tras ve volné přírodě také dvě haly s horolezeckými stěnami, v Auschau a v Camping Aufenfeld.
 • Podráždění vašich nervů je naprogramováno v přírodním dobrodružném parku Zillertal s přírodním lanovým parkem se 7 různými trasami od horolezectví až k Flying Fox (létající lišce). Nejlepší podmínky najdou na Spieljoch také vyznavači paraglidingu.
 • Pro ochlazení a uvolnění se postarají mimo jiné jezero ke koupání ve Schlitters, přírodní koupaliště Fűgen, koupaliště ve Stumm nebo termální lázně Erlebnistherme Zilletal.

Erste Ferienregion im Zillertal v zimě

 • Přední část údolí Zillertal s obcemi Orten Aschau, Bruck, Fűgen, Fűgenbert/Hochfűgen, Hart, Kaltenbach, Ried, Schlitters, Strass, Stumm, Stummerberg a Uderns nabízejí s lyžařskými oblastmi Hochfűgen a Hochzillertal stejně jako Spieljoch perfektní předpoklady pro lyžařskou dovolenou. Mezi patou údolí a nadmořskou výškou 2 501 m n.m. očekávejte nejmodernější lyžařské vleky a 202 km sjezdovek.
 • Přátelé kulinářství najdou v regionu špičkovou gastronomii jak v údolí tak přímo v lyžařské oblasti: v Hochfűgen vás očekává tří-hvězdičková restaurace Alexander, v lyžařské oblasti Hochzillertal na vás čeká Hotel & Chalet Wedelhűtte s luxusním 5ti hvězdičkovým komfortem a lahůdková restaurace Kristallhűtte s úžasným panoramatem. V údolí jsou dobrými adresami Metzgewirt v Uderns nebo Landgasthof Linde.
 • V horolezeckém centru Zillertal a horolezeckých halách v Camping Aufenfeld jsou vám k dispozici horolezecké stěny až 16 m vysoké s různými stupni obtížnosti.
 • Termální lázně Erlebnistherme ve Fűgenu v údolí Zillertal na vás čekají s nejdelší vodní skluzavkou západního Rakouska 133 m dlouhou a také o 1 m delší tobogán s kruhy se postará o zábavu jak malých tak velkých. Ve wellness a saunovém světu je zajištěno zotavení.
 • V bezprostřední blízkosti se nachází FeuerWerk, zážitkový svět dřeva. Prohlídky nejmodernější a nejhospodárnější tepelnou elektrárnou na biomasu Evropy ukazují mnohostranný svět dřeva.
 • Údolí Zillertal a také obce prvního prázdninového regionu v Zillertalu jsou propojeny vlastní lokální železniční dráhou, takže je možný příjemný příjezd vlakem.

© Erste Ferienregion im Zillertal
© Erste Ferienregion im Zillertal Fügen-Kaltenbach
© Outdoorcenter-Zillertal
© Golf Alpin
© Zillertal Tourismus/Leo Himsl

obce v oblasti


oblíbené ubytování v Erste Ferienregion im Zillertal


Všechny apartmány v Erste Ferienregion im Zillertal Všechny hotely v Erste Ferienregion im Zillertal
vhodné pro

rodiny
46% (96)

páry
40% (83)

Solo
14% (29)

Business
1% (2)

Data based on verified customer ratings from a selection of online booking websites. (Source: Trust You)

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání

Veranstaltungen in der Region


otevřít interaktivní mapku
Příjezd

vaše cílová adresa: Hauptstraße 54, Fügen

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Kontakt


Erste Ferienregion im Zillertal
Hauptstraße 54
6263 Fügen
t   +43.5288.62262
f   +43.5288.63070
e   info@best-of-zillertal.at

nahoru
Live Chat
Live Chat