Lustvoll Radeln am Hochplateau Gnadenwald


 

Z obce Hall in Tirol vede tato trasa na náhorní plošinu Gnadenwald. Zde na vás čekají krásné výhledy do údolí.

otevřít interaktivní mapku

Výchozí bod

Hall in Tirol

Cílový bod

Hall in Tirol

délka

30 km

Časová náročnost

2 h

Merkmale

  • Okružní výlety
  • Bezbariérový
  • E-Bike-Ladestation(en)

Obtížnost

Lehké

Výškový rozdíl-výstup 350 m

Ke stažení

popis trasy


Vyjíždíme z obce Hall in Tirol severním směrem a jedeme po silnici Salzberg-Straße asi pět kilometrů nahoru dle ukazatelů na „Absam“ nebo „Gnadenwald“. Po neprudkém výjezdu po silnici Salzberg-Straße pokračujeme po silnici Landesstraße 225. V nejvyšším bodě v nadmořské výšce asi 920 m n. m. u hostince Speckbacherhof máte možnost odbočit doleva a vyjet si po silnici s mýtným k chatě Hinterhornalm. Výjezd je dlouhý šest kilometrů s výškovým převýšením 620 metrů. Zde máte krásný výhled na hlavní město Tyrolska – Innsbruck.

Kdo výjezd u hostince Speckbacherhof vynechá, pokračuje na náhorní plošině dále směrem  Terfens. V části Schlöglsbach začíná sjezd (pozor, je zde několik ostrých zatáček). Za centrem obce Terfens pokračujeme rovně dolů až k cyklostezce Inntalradweg. Odtud jedeme 15 kilometrů směrem do Innsbrucku nazpět do nach Hall in Tirol.

Informace: údaje o délce trasy a výškovém převýšení jsou myšleny bez výjezdu k chatě Hinterhornalm. S výjezdem k chatě Hinterhornalm musíte přidat 12 kilometrů a 620 výškových metrů a trasa má pak těžký stupeň obtížnosti místo lehkého. Výjezd je totiž velmi náročný.

Příjezd

vaše cílová adresa: Hall in Tirol

powered by ÖBB-Personenverkehr AG

Hledat ubytování


Rozšířené vyhledávání
nahoru
Live Chat
Live Chat