Letní turistika

Pěšky podél tyrolských dálkových tras a nebo výšlap na vrcholky majestátných třítisícovek – ohromný horský svět Tyrolska vám nabízí nespočetné možnosti na putování. Málokterá horská oblast se vyrovná Tyrolsku co se týče kvality a koncentrace hor. Výborně udržované a dobře označené cesty vedou přes mírná údolí až do vysokohorských oblastí a otevírají úžasné výhledy. Natankujte síly při putování v Tyrolsku.

Achensee

Horské léto v Tyrolsku

Je to jen na vás, co si vyberete. Zda dáte přednost pohodě a odpočinku, nebo adrenalinu a sportovním výkonům. Důležité je jedno. Abyste si užili horské léto v Tyrolsku.
Více

Pěší túry v Tyrolsku

Všechny pěší tůry přehledně

Na všech pěších túrách najdete nádherné výhledy: vydejte se na putování přes srdce Alp. Naplánujte si Vaši příští túru (odkazy vedou na stránky v angličtině).
Více

Lechweg

Lechweg

Ať už stezka údolím Lechu nebo Stubaiská vysokohorská stezka – vedle orlí stezky Adlerveg vedou další dálkové trasy přes mohutné tyrolské hory.
Více

Orlí cesta

Trasa Orlí cesty, která prochází napříč celou zemí, symbolizuje hrdého orla, rozpínajícího svá „křídla“ nad celou zemí.
Více

Stupně obtížnosti_1

Stupně obtížnosti

Klasifikace etap se orientuje podle konceptu tyrolských turistických a horských cest země Tyrolska.
Více

Tyrolské chaty

Horské chaty

Více, než 2.000 obhospodařovávaných salaších a početné horské chaty se starají o Váš klidný spánek blízko nebe.
Více

Novinky v Tyrolsku

Toto léto bude v srdci Alp možné ještě více chodit, lézt a objevovat. Po mostech, chodnících nebo skalních stěnách vedou nové trasy k velkolepým vyhlídkám, skrytým místům a vzrušujícím zážitkům.
Více

Lanovky s letním provozem

Lanovky s letním provozem v Tyrolsku Vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Vítány jsou rodiny, vrcholoví sportovci či turisté hledající klid. A ani trochu se nezapotíte....
Více