Na sněžnicích po Tyrolsku

Při procházce na sněžnicích objevíte  v Tyrolsku neporušenou zimní přírodu. Nádherně zasněžená krajina mimo lyžařských areálů láka k túře na sněžnicích.

Daleko od stresu velkoměst objevíte při turistice na sněžnicích  pravou zimní krajinu. Jednoduše připevníte sněžnice na svoje zimní boty, vezmete hůlky do ruky  a jdete do toho. Můžete se vydat na  túru sami nebo se připojíte ke skupině vedené  horským průvodcem. Při túrách vedených horským průvodcem se naučíte  správnou techniku  a přejdete zasněžené louky či zamrzlá jezera. Objevte tuto oblíbenou sportovní aktivitu a zanechte při procházce na sněžnicích po Tyrolsku vaše stopy v prašanu.

Na cestách v odloučeném tyrolském světě hor

Především pět tyrolských přírodních parků a také národní park Hohe Tauern Vás zvou k procházce na sněžnicích. Obvzláště hluboko do přírody vedou vedené túry tzv. Nature Watch Guides a ukáží Vám ohromující svět zvířat a rostlin.

Na sněžnicích v Tyrolsku pro rodiny a aktivní

Túry na sněžnicích jsou zábavné pro celou rodinu a napínavou variantou pro aktivní dovolenou. Pro děti je procházka na sněžnicích v Tyrolsku  správným dobrodružstvím. Můžete postavit hrad ze sněhu, koulovat se a nebo otisknout andělíčky ve sněhu – vy rozhodnete o Vašem tempu a najdete si svoje místečko na odpočinek.