Místa

Top obce

Alpbach

Obec

Kdo vesnici Alpbach již navštívil, ví proč dostala vyznamenání jako "Nejkrásnější vesnice Rakouska" či "Nejkrásnější květinová vesnice Rakouska". Ucelenéná stavební architektura vyvolává ...krásné vzpomínky na dávné časy.

Více

Imst

Obec

Na úpatí Lechtalských Alp v nadmořské výšce 827 m leží rozmanité město Imst, kde máte k dispozici mnoho sportovních možností.

Více

Landeck

Obec

Na severním okraji přírodního parku Kaunergrat v nadmořské výšce 817 m leží město Landeck, jež čítá zhruba 7.400 obyvatel.

Více

Pertisau

Obec

Pertisau je jedno z hlavních míst v regionu Achensee. Tato tyrolská vesnice leží přímo u břehu jezera Achensee ve výšce 940 metrů nad mořem.

Více

Reutte

Obec

Reutte - rozmanité městečko s tyrolskou atmosférou

Více

St. Johann in Tirol

Obec

Prozkoumejte St. Johann in Tirol: toto městečko leží uprostřed údolí Leukental v nadmořské výšce 670 m a nabízí prožít zde letní dovolenou rodinám, pěším turistům i cyklistům.

Více

Tux

Obec

Tux nabízí svým hostům po celý rok rozsáhlý program pro jejich volný čas. Díky nedalekému ledovci Hintertux je zde možnost celoročního lyžování, ale také můžete okusit turistiku a ...cykloturistiku v okolních horském světě.

Více

Všechny obce od A-Z

Bach

Obec

Obec Bach se 700 obyvateli leží v nadmořské výšce 1.070 m a nabízí pestrou dovolenou nejen pro sportovce, nýbrž i pro požitkáře.

Více

Brixen im Thale

Obec

Prozkoumejte Brixen im Thale a jeho okolí: V nadmořské výšce 794 m leží idylická obec, která dala jméno celému Brixentalu.

Více

Ellmau

Obec

Chození po horách, horolezectví, golfování či cykloturistika – městečko Ellmau se svými 2.500 obyvateli, ležící v nadmořské výšce 820 m n.m., nabízí ideální výchozí bod pro rodiny, ...aktivní dovolenou i milovníky přírody.

Více

Zobrazit položku 1 - 10 z 44
Stránka: