Místa

Top obce

Alpbach

Obec

Alpbach je ztělesněním pravé tyrolské vesnice. Díky jednotnému stavebnímu stylu dřevěných domků a jeho jedinečné arcitektuře je známý i daleko za hranicemi.

Více

Imst

Obec

Městečko Imst je v zimě ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi a lyžaře požitkáře, ale také návštěvníci se zájmem o tradice a národní zvyky mohou, především v čase masopustu, zažít opravdovou fašankovou ...podívanou.

Více

Landeck

Obec

Město Landeck se zhruba 7.400 obyvateli leží na severním okraji přírodního parku Kaunergrat v nadmořské výšce 817 m.

Více

Pertisau

Obec

Pertisau leží ve výšce 940 metrů nad mořem přímo u břehu jezera Achensee, největšího jezera Tyrolska.

Více

Reutte

Obec

Reutte - rozmanité městečko v čarokrásném Tyrolsku

Více

St. Johann in Tirol

Obec

Uprostřed údolí Leukental se nachází městečko St. Johann in Tirol v nadmořské výšce 670 m, které nabízí milovníkům lyžování, rodinám a běžkařům ideální podmínky pro dovolenou.

Více

Tux

Obec

Objevte Tux a jeho překrásné okolí, užíjte si hory s dostatkem sněhu s nespočetnými sportovními možnostmi. Obec s téměř dvěma tisíci obyvateli leží na konci udolí Tuxertal v nadmořské výšce 1.181 metrů.

Více

Všechny obce od A-Z

Bach

Obec

Poznejte Bach a jeho nádherné okolí. V horním údolí řeky Lech v nadmořské výšce 1.070 m leží obec s okolo 700 obyvateli a očekává stejnou měrou hosty hledající ozdravení i ty sportovně založené.

Více

Brixen im Thale

Obec

Uprostřed Kitzbühelských Alp - Kitzbüheler Alpen Vás očekává šaramantní Brixen im Tale: Obec Brixen im Thale leží v nadmořské výšce 794 m a dala Brixentalu jeho jméno.

Více

Ellmau

Obec

Obec Ellmau leží v nadmořské výšce 820 m n.m. kde je vložena do impozantní kulisy pohoří Wilder Kaiser a Kitzbühelských Alp. Je to výchozí bod nespočetných výletů i dlouhých tůr.

Více

Zobrazit položku 1 - 10 z 44
Stránka: