Lyžování a snowboard

Lyžování v tyrolských alpách – nezapomenutelná zimní dovolená

Chcete-li si užít opravdovou zimní dovolenou na lyžích, navštivte rakouské Tyrolsko! Tyrolsko Vám nabízí více než 70 lyžařských středisek upravených nejen pro profesionalní lyžary, ale i pro rodiny s dětmi. Využijte možnost lyžovat se skipasy a celoroční kartami, se kterými dostanete i jiné slevy.
Infrastruktura středisek umožňuje bezpečné lyžování na více než 5200 kilometrů sjezdovek. Chcete-li se po lyžování odpočinout, máte tady přípravené pokoje v tradičních lyžařských horských chat nebo v moderních hotelech.

Tyrolské zimní openingy 2015/2016

Jako první startuje do zimní sezóny 5 tyrolských ledovců v září a říjnu 2015. Již v listopadu následují první výše položená lyžařská střediska mimo ledovců, v prosinci zahajují pak provoz všechna ostatní ...lyžařská střediska. Začátek zimní sezóny slaví také běžkařské oblasti a regiony specializované pro alpinistické túry. Konají se festivaly, kurzy či testování.
Více

Skipas – lyžování v Alpách

Objevte zimní ráj v Tyrolsku a využijte výhodných zimních karet a skipasů se slevou! Váš zimní pobyt v rakouských horách tak bude ještě příjemnější!
Více

Tyrolské ledovce

Tyrolské ledovce

Zábava na lyžích ve výšce 3000 metrů nad mořem: pět ohromných ledovců v Tyrolsku nabízí skoro po celý rok zasněžené sjezdovky.
Více

Après-Ski v Tyrolsku

Après Ski

Příjemné posezení po lyžování- buď v tradičním prostředí lyžařské horské chaty či v moderním hotelu s výzhledem: Après-Ski v Tyrolsku je tak rozmanité jako Tyrolsko samo.
Více

Freeride

Freeride

Pokud si chcete zajezdit na lyžích či na snowboardu v zajímavém prostředí mimo sjezdovek, zkuste freeride. Potřebné znalosti pro náročnou techniku si můžete osvojit v kurzu.
Více

Funpark Ischgl

Snowparky

Dali by jste si trošku freestylového dobrodružství? Snowparky v Tyrolsku jsou mnohostranné a nabízí jak začátečníkům tak pokročilým vhodné překážky.
Více

Skialpinismus

Při skialpinismu zažijí milovníci přírody zimní náladu Tyrolska opravdu unikátním způsobem.
Více

Lyžování s dětmi

Ať už se rozhodnete své děti naučit lyžovat sami, nebo je svěříte do péče zkušených instruktorů, je třeba dbát na to, aby děti od první chvíle lyžovaly s potěšením.
Více