Lyže a snowboard

Tyrolsko je země absolutních lyžařských superlativů: více než 70 lyžařských středisek a 5.200 kilometrů sjezdovek všch stupňů obtížnosti čeká na váš sjezd. O potřebnou infrastrukturu se starají nejmodernější vleky a lanovky. Zajímavé nabídky pro rodiny, různé akce a neobyčejné možnosti après-ski se postarají o perfektní lyžařskou dovolenou během horské zimy v Tyrolsku.

Tyrolské ledovce

Tyrolské ledovce

Zábava na lyžích ve výšce 3000 metrů nad mořem: pět ohromných ledovců v Tyrolsku nabízí skoro po celý rok zasněžené sjezdovky.
Více

Wildmoosalm

Jarní lyžování v Tyrolsku

V březnu začne lyžařská sezóna požitkářů. Dopoledne fičíte na firnu a odpoledne jíž lákají slunné terasy s panoramatickými výhledy. Při jarním lyžování ukazují tyrolské zimní hory ...svou slunnou tvář.
Více

Après-Ski v Tyrolsku

Après Ski

Příjemné posezení po lyžování- buď v tradičním prostředí lyžařské horské chaty či v moderním hotelu s výzhledem: Après-Ski v Tyrolsku je tak rozmanité jako Tyrolsko samo.
Více

Freeride

Freeride

Pokud si chcete zajezdit na lyžích či na snowboardu v zajímavém prostředí mimo sjezdovek, zkuste freeride. Potřebné znalosti pro náročnou techniku si můžete osvojit v kurzu.
Více

Funpark Ischgl

Snowparky

Dali by jste si trošku freestylového dobrodružství? Snowparky v Tyrolsku jsou mnohostranné a nabízí jak začátečníkům tak pokročilým vhodné překážky.
Více

Skialpinismus

Při skialpinismu zažijí milovníci přírody zimní náladu Tyrolska opravdu unikátním způsobem.
Více

Akce

Top akce jara 2014

Tisíce fanoušků, nejlepší sportovci ze všech zemí, velkolepé akce a mnohem, mnohem více!
Více