Lyžování a snowboard

Tyrolsko je země absolutních lyžařských superlativů: více než 70 lyžařských středisek a 5.200 kilometrů sjezdovek všch stupňů obtížnosti čeká na váš sjezd. O potřebnou infrastrukturu se starají nejmodernější vleky a lanovky. Zajímavé nabídky pro rodiny, různé akce a neobyčejné možnosti après-ski se postarají o perfektní lyžařskou dovolenou během horské zimy v Tyrolsku.

Začátek zimní sezóny 2014/2015

V tyrolských ledovcových lyžařských oblastech slaví snowboardisté a lyžaři začátek zimní sezóny už na podzim. Později následují tzv. Ski-Openings v níže položených centrech zimního ...sportu.
Více

Tyrolské ledovce

Tyrolské ledovce

Zábava na lyžích ve výšce 3000 metrů nad mořem: pět ohromných ledovců v Tyrolsku nabízí skoro po celý rok zasněžené sjezdovky.
Více

Wildmoosalm

Jarní lyžování v Alpách

V březnu začne lyžařská sezóna požitkářů. Dopoledne fičíte na firnu a odpoledne jíž lákají slunné terasy s panoramatickými výhledy. Při jarním lyžování ukazují tyrolské zimní hory ...svou slunnou tvář.
Více

Après-Ski v Tyrolsku

Après Ski

Příjemné posezení po lyžování- buď v tradičním prostředí lyžařské horské chaty či v moderním hotelu s výzhledem: Après-Ski v Tyrolsku je tak rozmanité jako Tyrolsko samo.
Více

Freeride

Freeride

Pokud si chcete zajezdit na lyžích či na snowboardu v zajímavém prostředí mimo sjezdovek, zkuste freeride. Potřebné znalosti pro náročnou techniku si můžete osvojit v kurzu.
Více

Funpark Ischgl

Snowparky

Dali by jste si trošku freestylového dobrodružství? Snowparky v Tyrolsku jsou mnohostranné a nabízí jak začátečníkům tak pokročilým vhodné překážky.
Více

Skialpinismus

Při skialpinismu zažijí milovníci přírody zimní náladu Tyrolska opravdu unikátním způsobem.
Více

Lyžování s dětmi

Ať už se rozhodnete své děti naučit lyžovat sami, nebo je svěříte do péče zkušených instruktorů, je třeba dbát na to, aby děti od první chvíle lyžovaly s potěšením.
Více

Skipas – lyžování v Alpách

Objevte zimní ráj v Tyrolsku a využijte výhodných zimních karet a skipasů se slevou! Váš zimní pobyt v rakouských horách tak bude ještě příjemnější!
Více