Prospekty


Zde naleznete nejnovější brožury ke shlédnutí online nebo ke stažení. Můžete si také objednat prospekty zdarma.

Vybrat téma

5 tyrolských ledovců

Ledovce jsou hory, které nabízí všeho více: více sněhu, více sluníčka, více rozhledů a více radosti z lyžování! A to nejen v zimě, ale téměř po celý rok. Tyrolsko vlastní 638 těchto magických hor a pět lyžařských středisek na ledovcích v oblastech Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubaital a Hintertux.

Zima na horách v Tyrolsku - Tyrolsko ve zkratce

Zanechte první stopy ve sněhu a vychutnejte si zábavu na sjezdovce. Kdo myslí na zimní sporty, myslí na Tyrolsko. Přitom není důležité, jestli se odvážíte na sjezdovku nebo na běžkařskou dráhu a nebo se jen přijedete podívat na nějaký napínavý event. Horská zima má pro každého něco. Sportovci a fanoušci zimních sportů z celého světa si v Tyrolsku jistě přijdou na své.

Léto na horách v Tyrolsku - Tyrolsko ve zkratce

Ať hledáte klid a odpočinek či chcete strávit aktivní dovolenou, vydejte se v létě do Tyrolska – místní horský svět Vás nadchne. Tyrolsko nabízí nezapomenutelné sportovní možnosti, zážitky pro rodiny, tradiční kulturu i kulinářství. Prvotřídní služby a vrozená pohostinnost jsou v Tyrolsku stejně tak samozřejmostí jako mezinárodně uznávaná architektura a špičková kuchyně.

Nákupní košík (0)
Vaše údaje
* pole nutno vyplnit
nahoru
Live Chat
Live Chat